Přejít na výpis diskuzí

Stefano Benni

OSOBNOST 31.12.2006 
171 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drancakova.barb1
    hezkej kluk a strašnej komik-herec
  • Všechno nejlepší *3*
  • v Ulici je ted fešák :) *3*
  • ježííííš :D kdo si tu tak trapně hraje? :D stepanbenoni se pta stepanabenoniho? :D LOL jo a kdo chce vědět, kde Štěpán bydlí? :P
    • drancakova.barb1
      já i když na kladně hraje v divadle jeho žena vladka *1*
  • kate.szv
    Vše nejlepší.. Hodně štěstí, zdraví, lásky, radosti a úspěchů jak v kariéře, tak si v normálním živote :) Dneska mám taky narozeniny, akorát jiný ročník Dneska mi je 14 *5* *7*
  • 63

    63 let? to asi ne co?
  • Zabil jsem racka. Kladu ho v šaim nohám.

    Úžasná Divadelní Flora v Olomoci, díky které jsem mohla vidět představení Racek. Jsem okouzlena *14* a nemám slov *7* ... Bylo to krásné, děkuji!
  • ??

    Tak jsem tu trochu zmatená, jak to tu tak čtu. To už pak člověk ani neví, kam má složit poklonu za dobrý herecký výkon, myslím, že se to mezi místníma lovestory-vzkazama ztratí *3* Dobře, takže asi jí budu muset vyslovit osobně, při příležitosti další kladenské premiéry :) Už se velice těším na herecký výkon Benoni-Dolanský. Dobrá volba tyhle dva dát k sobě :) chválím!
  • PF 2011

    Štěpáne vše nejlepší v Novém roce jsi super,miluji tě
    • Re: PF 2011

      Taky přeju vše nejlepší a miluji tě ještě víc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • veroniko.bayerova

    Game boy

    Tak obrovskej obdiv,dnes jsem tě viděla v divadle na kladně a inscenace(Gameboy) se mi ohromně líbila.Herecký,pěvecký i pohybový výkon skvělý,mohla jsem na tobě oči nechat.Hned bych tam šla znovu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit