Přejít na výpis diskuzí

Štěpán Krtička

OSOBNOST 23.1.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie
  • Všechno nejlepší *3*
  • On se narodil ve stejnej den jako já :)
  • :)

    Štěpána znám. Je to můj kámoš.. Je s ním šílená prdel xD .. mám ho ráda ;)
    • Abby-Fabby
      Jéé ty se tak máš, já bych ho hrozně chtěla znát a umí krásně dabovat má úžasně krásný hlas *14*
      Jinak Všechno nejlepší :)
  • Shake it up

    Ahoj lidi, sice ho neznám osobně al musí být fajne kluk *3* *1*
    Dneska ho můžete najít na Disney Channel v novém seriálu Na Parket(shake it up) kde dabuje Roshena Fegana,který hraje Ty Blue.Uvodnní píseň nazpívala Selena Gomez *15*
  • terezias

    ahoj

    já Štěpána osobně znám, ale vážně je to dobrej a chytrej kluk a tady jsem ho vůbec nepoznala protože je mnohem hezčí... *3* a tak sem hodim nějaký jeho fotky co jsou z poslední doby...
    • Re: ahoj

      Teda jestli za lepší fotku považuješ tuhle nejnovější, taks to asi měla nechat, jak to bylo. Nebylo by lepší aspoň místo mobilu použít foťák?
  • supa

    přesně ja už sem ho viděla hrat v hodně filmech a viděla sem i ty coo daboval ae skoro nikdy sem ho nepoznala všude vypada jinak *3*
    • Re: supa

      Musím naprosto souhlasit, sám jsem se na toto téma chystal vyjádřit; právě tímto mě definitivně zaujal a občas si tak o filmu, kde má hrát, řeknu - To by mě zajímalo, jestli toho Krtičku poznám... *15* . Vpravdě u žen je tato změnoschopnost poměrně běžná, avšak mezi muži-herci moc takto srovnatelných neznám *3* .
      V dabingu jako drobet nahluchlý poznávám jenom velmi specifické hlasy (Škvorové, Klapka, Moravec, z nejmladších D. Štěpán...), ale soudím, že po hlase by se poznat dal, z pohybů taky (když jste ho párkrát viděli), ale vzhled umí měnit dokonale...
  • bek

    Štěpán je nejenom výbornej herec ale hlavně bubeník! :)
  • kikkim

    mnkjhk

    Myslím si,že Štěpán je super kluk,i když ho teda neznám osobně.Všimla jsem si ho poprvé v Jsi chytřejší než páťák? a myslím že je dobrý.Nikde jinde jsem ho zatím bohužel neviděla,ale má toho za sebou dost.
    • Re: mnkjhk

      já si taky myslím že je to supr kluk no a taky ho neznám osobně!!!poprví sem ho viděla v Ať žijí rytíři!no v tom seriálu mě přijde jako nevim...3ťák ae on je 7ák což mě dooost překvapilo!!!chtěla bych ho vidět osobně!!!
      no a teďkons sem někde už si nevzpomenu kde......sem slyšela že bydlí někde za prahou no a já bydlím v brně takže jako něvim nevim!!! *9*
      • Re: Re: mnkjhk

        všichni "malí" dabéři vypadaj teda i podle hlasu zní o několik let mladší *4*
        • Re: Re: Re: mnkjhk

          Je to dáno tím, že opravdu dobří dabéři mají celkem velkej věkovej rozptyl, ale mnohem větší poptávka je po mladších než starších (protože dobrejch starších herců je známo vždy mnohem víc než těch mladších, kteří furt odrůstaj). On třeba Martin Dejdar v Simpsonech ti taky nebude připadat jako 45letej chlap.
          Ovšem pokud se nám obecně zdá někdo v televizi mladší než opravdu je, je třeba si uvědomit, jak často jsou postavy (mnohdy zbytečně) věkově přeobsazovány; pak nám adekvátně starý herec přijde mladší.
    • Re: mnkjhk

      Já jsem zase až teď zjistij, že v tom pořadu účinkoval. Jeho jméno mi tenkrát zřejmě nic neříkalo. Ale dabér je dobrej.
      • Re: Re: mnkjhk

        to je pravda.Já sjem teda skoro žádnej film,kterej daboval,neviděla,ale přijde mi dobrej.A dneska má narozky,tak všechno nej!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit