Přejít na výpis diskuzí

Štěpán Mareš

OSOBNOST 7.7.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štěpáne,
    chtěla bych vás poprosit o namalování karikatury Jana Krause, jak ho tlačí jeho dvoumetrová Ivana na letištním vozíku se zdviženýma nohama
    a kufry směrem na letiště Václava Havla k lince PRAGUE - TEL AVIV
    Děkuji, bude mít velký úspěch
    Eva Richterová
  • V turnovském pořadu Pohovka byl i Štěpán Mareš jako host,byl velmi milý,vtipný glosátor politických událostí,které mu nejsou lhostejné.Krásný večer!
  • všiml jsem si psychopatické bytosti jménem "klečka". Prosím,doporučuji, abyste se nechal co nejrychleji hospitalizovat v blázinci, budete řejmě nenormální a především agresivitou postižený, obsedantní neurotik. Jinak řečeno, agresivní pitomec.
  • Pěstí po hubě

    Je-li někdo zlý (karikatura je o nadsázce a karikatury tohoto čmárala jsou zlé), pak je nutno ho umravnit. Přesvědčováním, vysvětlováním - ale já bych to rád vzal zkratkou. Táta mě naučil bránit slušné ženské, takže mu rád dám pěstí po hubě. Možná mi osud dopřeje, že se potkáme.
    • ANONYME KLEČKO, dej si pár facek a nešetři se ! Hrozně rád bych tě též potkal !
  • růžová s válečkem

    Pane Mareši- slavný autore- možná žijete v iluzi, že jste vtipný a oblíbený ,jenže netušíte ,že jste ve skutečnosti trapný ,primitivní a zlý, poněvadž vtipy a komiksy mají přinášet potěšení, veselí a smích, jenže to, co z vás padá, se může líbit pouze jedincům vám podobným , kteří chtějí zranit, ublížit,znevážit cokoliv - a to tedy není žádná výhra! Věřím, že těch ostatních je nesrovnatelně víc , jenže nemají chuť ztrácet s vámi čas ....jděte zase malovat pokoje, třeba se Vám podaří vytvořit příjemnější atmosféru.. zdravím
  • A nyní

    By to chtělo karikaturu nahého Topolánka a Berlusconiho s Řebíčkem na klíně.A nebo Topolánek nejde karikatovat,protože je modrý sup?
    • To už všechno bylo, Topolánek i Dalík, i bez trenýrek i s trenýrkama jen to lépe sledovat, prosím. *2*
    • Re: A nyní

      jo,to by bylo dobré *1*
  • Trapnost

    Pane Mareš,mělbyste o sobě hodně přemýšlet. Jde o trapnos za kterou by se každý slučný člověk styděl. Co Vám udělala těhotná paní Paroubková?
    • Re: Trapnost

      Pane Mareš máte těhotnou manželku ?? Jak by vám bylo příjemný, kdyby si z ní dělal celej národ legraci ? ....Cítíte se dobře , když vyvádíte takový věci, nebo pro peníze uděláte cokoliv?..... Nebojíte se, že se vám to jednou vrátí.... takovej hnus ??
      • Re: Re: Trapnost

        Je to prostě ***** ***** ***** ***** nem8m slov k takovýmu ******** ;)
  • OKŘÍŠKY

    Ten životopis je opsán z Wikipedie a hned první opsané slovo je chybně. To se stane každému. Zarážející však je, že to správce nedovede opravit za tak dlouhou dobu, co byl na chybu upozorněn.
  • Trubky

    Jsou to Okříšky a ne Okřížky matlalové... *14*
  • je štěpán opravdu z vysočiny?

    dlouho sleduji kariéru pana mareše a mam pocit, že není evropan...mohl se dostat do čech nejakým omylem...co na to yamahahaha *5* notoya

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit