Přejít na výpis diskuzí

Štěpán Urban

OSOBNOST 8.12.2015 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj drazí přátelé. Ač už je to docela doba co jste tu psali tyto skvostné komentáře, a já tuto stránku našla až teď, tak mi to nedalo a musím také něčím přispět. Musím uznat, že zde se mentalita některých z vás projevila opravdu znamenitě. Zůstává mi nad tím rozum stát jak někdo může být tak závistivý a hrubý, a přidat komentář třeba typu ,, smrdíš Štěpáne " 👌👏 nebo, že je hnusný atp. Jednoduše řečeno je to od vás tak dětinské, a dětinsky směšné a docela trapné.

    = když už tedy nechci napsat nic hezkého, co bude šířit optimismus, nebo to toho člověka nějak povzbudí, tak se raději nevyjadřuji. A když už tak ne takhle hloupě a bassic.

    Za mě osobně to byl nádherný, nadaný mladý muž se smyslem pro humor, a pokaždé, když se usmál bylo vidět jak je to upřímné, a mě se jeho úsměv moc líbil. Ten člověk byl pro mne jedinečný.

    A mrzí mě, že již jeho sláva docela zanikla. 

  • akné a křivý žlutý zuby :D
  • Štepáne, si najfamóznejší. Posielala som Ti vždy hlasy ako to len šlo :3
  • Je to děvkař. V roce 2015 říkal tohle:

    Jak se tvoje přítelkyně dívá na fanynky, nežárlí?
    Zatím se to nějak neprojevuje, smějeme se tomu spolu. Píše mi třeba, že mě úplně žerou. Ona studuje tady v Praze, takže se vidíme docela často. Jsem s ní hrozně šťastný, ona je úplně skvělá.

    A pak najednou začne chodit s Emmou Drobnou!!! Je to vrchol sprostoty. Ani to nám - posluchačům nijak nevysvětlil. Prostě nevyrovnaný jedinec, který neví, co chce.
  • Fuuj smrdiš Štěpáne
    • Když už jsme teda u toho....můj podpatek je vyšší, než tvoje IQ....a to nosím tenisky zlato *16* *16* *16*
  • Fuuuujj, jsi hnusný
    • podívej se na sebe :3 :DDD *16*
  • Jsi nejlepší . I love you .. :* *14*
  • Štěpáne jsi nejlepší mam tě ráda posílala jsem ti hlas ve škole budeme mít projekt tak jsem si tě vybrala
  • I love you Štěpán tvá hanička pusu
  • Wow

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit