Přejít na výpis diskuzí

Stéphane Lambiel

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella

    Jo a ještě něco, někoho jsi mi vždy připomínal a už vím koho - norského fenomenálního zpěváka Mortena Harketa z veleúspěšné hudební skupiny A-HA!

  • aranella

    Všechno nejlepší k dnešním 37. narozeninám! Byl jsi u mne vždy jeden z mých favoritů v tomto krásném, náročném a estetickém sportu. Přeji mnoho úspěchů jak v osobním, tak v profesním životě!!! PS: Trochu jsi mne ale zklamal, že jsi se přece jen nestal tím lékařem, jak jsi ještě za své závodní kariéry hlásal, ale chápu, že to nejspíš nebylo nic pro Tebe, že sport a práce s mladými lidmi je pro Tebe víc a já Ti v tom přeji jen samé úspěchy!

  • Všechno nejlepší :)

    Všechno nejlepší k 26.narozeninám :)
  • Ice Olympic Tour

    Tato show, kterou jsem viděla v Praze, byla naprosto skvělá! Stéphane zde dokonale zazářil!:) Má mé díky za krásný zážitek!:)
  • anavi13

    narozky

    hmmm 25 tak všechno nejlepší *1* *4*
  • smartik91

    :)

    všechno nejlepší chlapče *3* *1*
  • lambi

    Tak nám to hoch položil. Škoda... Ty jeho piruety mi budou chybět.
    • Re: lambi

      jak polozil??
      • verischka

        Re: Re: lambi

        na podzim kvuli problemum se zdravim ukoncil karieru...jezdit uz bude jenom exhibice *9* *9*
  • ?!?

    devcata, kolik je vam let????
  • Stéphane je zázrak

    Ty jeho piruety... prostě král!!! *4*
    • Re: Stéphane je zázrak

      Musím jedině souhlasit. Vcera sem se vratila z Goteborgu a ty piruety sou nazivo ete lepsi nez v televizi. Kdyz sem si sla za nim o podpis, chvili sme spolu mluvili a ma fakt ouzasnej hlas. Miluju ho!!! *14* *14*
      • Re: Re: Stéphane je zázrak

        To si děláš prdel! (sorry *15* ) Tys byla v Gotteborgu? Já tam chtěla taky, ale je to moooc daleko *15* . Věřim, že naživo to musí bejt hustý, tim spíš, že to televize trošku zpomaluje. A tys s ním i mluvila? O čem a v jakém jazyce? *4*
        • Re: Re: Re: Stéphane je zázrak

          Sorry, sem tady dlouho nebyla... No, s rodicema sme byli na dovoleny ve Svedsku a dovolenou koncili Gotteborgem, tak sem nase ukecala, abychom se mrkli na zimak. Priznavam se, ze sem vic nez Tomasovi fandila Stephanovi. A to "mluveni" bych nazvala spis tak, ze sem cela ruda anglicky koktala. Nejdriv sem si mu rekla o podpis a pak sem mu rekla, ze pro me vyhral, drzim mu palce do dalsi sezony a ze mam taky rada kocky. On rekl, ze dekuje, ze jsou kocky uzasny zvirata a ze doufa, ze mu budu fandit i dal. PRoste celozivotni zazitek *4*
  • stéphi

    Stéphi, tu es 1!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit