Přejít na výpis diskuzí

Suzanne Collins

OSOBNOST 16.7.2010 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to úžasná spisovatelka. Díky jejím knížkám Hunger games se mě změnil život.
  • Když jsem viděla první díl Hladových her přemíšlela jsem jestli už sem už někdy viděla tak dobrý film.... došla jsem k názoru že ne. Asi po roce jsem si půjčila i knihu a čím dál víc se vidím v hlavní hrdince Katniss. Doporučuji přečíst
  • Já osobně jsem knížky nečetla, ale viděla jsem filmy Hunger games. Změnilo mi to život. Od té doby co tento příběh znám vidím všechno v jiném světle. Upřímně Suzanne obdivuju za to, jak brilantně propracovaný je tenhle příběh. Takže za mě i za ostatní fanoušky HUnger games ještě jednou VELKÝ DÍK ! (y)
  • Hunger games.... nejskvělejší kniha jakou jsem kdy četla. Dokonale promyšlené, napsané a filmově ztvárněné!! Zamilovala jsem si ji. Zamilovala jsem si Peetu. Skoro jsem i brečela, když jsem jí dočetla. Musela jsem ji číst ihned znovu. A znovu a pořád dokola!! Jen jedno... DĚKUJU ZA TO, ŽE EXISTUJE TAK ÚŽASNÝ PŘÍBĚH!! DĚKUJU! <33 *14*
    • Úplně s tebou souhlasím! Nemohla jsem odtrhnout myšlenky... Nedokázala jsem myslet na nic jiného! A teď už to čtu po 3. (koupila jsem si je minulý týden...). I love it!
    • Kniha má v sebe toľko fantázie! Úžasná, posledná časť bola strašne smutná, dosť z nej som len preplakala! :D Koniec bol dosť smutný, ale dopadlo to dobre :). Jj Peeta je úžasný, hlavne má dobré srdce :)...
  • Tohle je ta nejskvělejší žena !! Miluju Hunger games, ta knížka mi změnila celý život. Moc ji obdivuji jak to dokázala dokonale vymslet a napsat. *4*
  • je to skvělá spisovatelka! od hunger games jsem se doslova nemohla odtrhnout !! jsou úžasně napsané a vymyšlené !!!! nechápu, že jí někdo dá dislike :(
  • Hunger games je úžasná série, která mě jako jedna z mála knih opravdu nadchla. Ve svém žebříčku ji řadím k těm nejlepším.:)
  • Hladove hry

    prvni knižka ktera me doopravdy nadchla, diky teto knizce jsem se dala na cteni, a ted nemuzu prestat :X :) *3*
  • Hladove hry

    prvni knižka ktera me doopravdy natchla, diky teto knizce jsem se dala na cteni, a ted nemuzu prestat :X :) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit