Přejít na výpis diskuzí

Svatopluk Skopal

OSOBNOST 22.11.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zwiki
    Můj oblíbený herec.
  • bubla007
    Včepno nejepčí bráčko
  • Vše nejlepší k svátku,hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.KRISTÍNA
  • Miluji vás ve filmech a seriálech.Hodně se mi líbí vyprávěj a různé pohádky. *1* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Hodně štěstí,úspěchů a zdraví k svátku. *14* *3* *15* *1* *4*
  • Mám vás moc ráda a každý týden se koukám na seriály "vyprávěj" a "první republika" .
    P.S. Vše nej k narozkám! *4*
  • Všechno nej k narozkám:-) *3*
  • Ahoj přeji ti vše nejlepší k svátku hodně štěstí,zdravý a at ještě něco natočíš.Jsi dobrej herec.
  • leszczynski

    Dlouhá míle

    Do dneška obdivuju, jak pan Skopal zvládl natáčení seriálu Dlouhá míle. Samozřejmě, že to je jen TV produkce, ale jeho hlavní a zároveň běžecká-sportovní role vyžadovala jistě hodně nadstandartního usilí. Škoda, že Česká televize neuvažuje ani po 21 letech tento seriál reprízovat.
    • Re: Dlouhá míle

      Nejlepší český seriál Dlouhá míle se bude reprízovat o prázdninách 2011. Nový šéf programu ČT Dolejš mi to osobně slíbil. Doufám, že to poběží v primetimu ve 20:00 h. Sledovanost bude jistě obrovská, možná rekordní.
    • Re: Dlouhá míle

      Ano plne souhlasim!!! Obdiv Roman Marek *14*
  • Happy birthday

    Sváťo, k Tvým narozeninám Ti přeji NADĚJI, neboť v ní je víra, ŠTĚSTÍ, neboť v něm je síla, LÁSKU, neboť bez ní je člověk sám!!! Ale ze všeho nejvíc Ti přeji ZDRAVÍ, bez něj není ani NADĚJE, ani ŠTĚSTÍ, ani LÁSKA!!!!!!!!!!!!!!!!! Míša. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit