Přejít na výpis diskuzí

Světlana Nálepková

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k svátku,hodně těstí a hodně zdraví.
  • Jsem sice na mladsi rocniky, ale jo.....pohonil jsem..
  • je to suprovní kucharka....a fajn zenská *4*
  • Dobrý den,

    mám k Vám prosbu Světlano, kde je možno navštěvovat kurzy

    regresivní terapie.

    Děkuji Josef
  • Svetlano jste urypana,zarliva a neumite si zamest pred svim prahem. Uz vam neni 20 a ani 40 jste uz postarsi dama
  • přání

    Milá Světlano
    Přání k Tvým 50.narozeninám hlavně
    přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Přeji Vám krásné svátky

    Milá Světlano, každý to má takové jaké si to udělá. Já Vám přeji, aby se Vám "to" podařilo udělat takové, aby jste byla šťastná a spokojená. Peníze šťěstí nedělají a já si maslím, že člověk většinou najde štěstí tam kde by jej vůbec nehledal. Mějte se moc hezky. Jirka
  • Pár řádek

    Paní Světlanko,nevěšte hlavu.Vy potřebujete obyčejného chlapa a né takové co čekají na peníze.Když budete smutná tak můžete napsat pár řádků a můžem si klidně psát o všem možném.Záleží jenom na Vás .Tak se držte a možná brzy nashledanou.Luboš
  • Smím Vás poprosit o laskavost?

    Vážená paní Světlanko,jsem už v důchodu a o Vašich hereckých výkonech jako pamětník bych mohl psát jen v superlativech,ale chtěl jsem Vás poprosit,jestli by jste mi nepomohla získat kontakt na Jarmilku Švehlovou,jsou-li Vaše vzájemné vztahy tomu nakloněny.Jedná se o záležitost asi 25 let starou,vracel jsem se tehdy se synem-alergikem z ozdravného týdenního pobytu u Baltu a ráno v Praze na hl.nádraží k nám přistoupila tehdy velmi mladá herečka a dala se se mnou do normální "cestovní konverzace".Jela tehdy do Paříže a domluvili jsme se na pozdejším kontaktu s možností návštěvy některého jejího představení. Na to sice nedošlo,ale jen by mi pro zajímalo,jak se jí vede,kde hraje a jestli si na tuto svoji cestu,event. na naše setkání ještě náhodou vzpomene. Omlovám se Vám,že po Vás chci něco takového,ale starý muž již druhý rok v důchodu si ještě vzpomene na ledacos. Tisíceré díky za Vaši eventuelní ochotu mi pomoci. Zdraví Vás Ivan Petroušek,Zábělská 7,312 00 Plzeň.
  • Bravo!

    No výborně!
    V plejádě herců a hereček, kteří trpěli pod komunistickým jhem jste chyběla už asi jen vy. Kdyby to Váš strýček jen tušil, tak ne na staně komančů do fašistů bušil. Chudák, zemřel tak zbytečnou smrtí. A já začínám znovu přicházet na chuť Karlu Krylovi a jeho textům. Třeba tomu o tvorech bez svědomí a plazech bez páteře. A pozdravte ode mne kolegy Mejstříka a Štětinu, vaši krevní skupinu.

    Vaše "fanynka" Anka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit