zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Táňa Pauhofová

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Táňa Pauhofová se narodila a pochází z Bratislavy. Své dětství vnímá pozitivně, ačkoli vyrůstala pod přísným dohledem rodičů a neměla příliš kamarádů. Již v deseti letech se dostala k herectví; ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 starší

komentářů v diskuzi: 47

napsat komentář

zuzik (anonym)

Tanicka je superrrr.
4.10.2016
vlákno reagovat

Lula (anonym)

Všetko najlepšie
13.8.2016
vlákno reagovat

výška (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tánička je krásná ale mě připadá menší , píšou že má 168 cm ale myslím si že vypadá na 158 cm, píšou drobná herečka a kdyby měla těch 168 tak drobná určitě není. *3*
16.6.2016
vlákno reagovat

anonym (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Si najkrajšia a najlepšia herečka *4*
31.3.2016
vlákno reagovat

parabeno tiscali.cz

1 souhlasí, 8 nesouhlasí

nej nej nejkrásnější zrzavá herečka ve své generaci, kam se hrabe svlíkačka Vica, Táňa je dáma a příjemně se na ni dívá v TV
28.2.2015
vlákno reagovat

LEoš Mareš (anonym)

0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Bože to je šílenost!!!!co ten předkus? proč se sem serou zkur.ené sloveny????a jesště ošklivé???? *11* *11* *11* *11* *11*
3.6.2016
vlákno reagovat

Petr (anonym)

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

Tatianu mam ze soucastnych hereček nejraději a proto jsem moc rad ze bude hrát moji nejlblibenejsi herečku největší filmovou hvězdu Lidu Baarovou je to sice nečekaná ale přitom skvělá volba je velmi talentovana i velmi hezká a o zdokonalení vzhledu se profici na Barrandově uz postarají...
9.1.2015
vlákno reagovat

B (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ahoj Táňo (asi bych Vás měl oslovovat formálněji, ale připadlo mi to jako pitomost), k Vašim narozeninám přeju jen to dobré. Někde jsem četl, že občas pochybujete o svém vzhledu. K tomu bych Vám rád napsal pár slov. Nemám problém, že stárnu a jak stárnu a jsem docela v pohodě. Ale když Vás vidím tak přece jen trochu lituju, že jsem starý a tlustý. Protože kdybych byl mladý a hubený (a taky svobodný, protože jsem desítky let šťastně ženatý), byla byste ženská, která by měl rozložila na prvočinitele a já bych udělal všechno pro to, abych se Vám dostal do hlavy, do srdce a do kalhotek (přesně v tomhle pořadí). Mějte se, B
13.8.2014
vlákno reagovat

Honza (anonym)

všetko najlepšie k narodeninám táťa, veľa dobrých úloh
13.8.2014
vlákno reagovat

kirushka97 osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechno nejlepší :))) *14*
13.8.2014
vlákno reagovat

Karel (anonym)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

Táňo,jste velice krásná žena...
28.2.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.