Přejít na výpis diskuzí

Táňa Pauhofová

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tanicka je superrrr.
  • Všetko najlepšie
  • Tánička je krásná ale mě připadá menší , píšou že má 168 cm ale myslím si že vypadá na 158 cm, píšou drobná herečka a kdyby měla těch 168 tak drobná určitě není. *3*
  • Si najkrajšia a najlepšia herečka *4*
  • parabeno
    nej nej nejkrásnější zrzavá herečka ve své generaci, kam se hrabe svlíkačka Vica, Táňa je dáma a příjemně se na ni dívá v TV
  • Tatianu mam ze soucastnych hereček nejraději a proto jsem moc rad ze bude hrát moji nejlblibenejsi herečku největší filmovou hvězdu Lidu Baarovou je to sice nečekaná ale přitom skvělá volba je velmi talentovana i velmi hezká a o zdokonalení vzhledu se profici na Barrandově uz postarají...
  • Ahoj Táňo (asi bych Vás měl oslovovat formálněji, ale připadlo mi to jako pitomost), k Vašim narozeninám přeju jen to dobré. Někde jsem četl, že občas pochybujete o svém vzhledu. K tomu bych Vám rád napsal pár slov. Nemám problém, že stárnu a jak stárnu a jsem docela v pohodě. Ale když Vás vidím tak přece jen trochu lituju, že jsem starý a tlustý. Protože kdybych byl mladý a hubený (a taky svobodný, protože jsem desítky let šťastně ženatý), byla byste ženská, která by měl rozložila na prvočinitele a já bych udělal všechno pro to, abych se Vám dostal do hlavy, do srdce a do kalhotek (přesně v tomhle pořadí). Mějte se, B
  • všetko najlepšie k narodeninám táťa, veľa dobrých úloh
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))) *14*
  • Táňo,jste velice krásná žena...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit