Přejít na výpis diskuzí

Tereza Procházková

OSOBNOST 8.6.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj fanouscI *4* *4* Jak se mate? Rada si s vami budu psat na emailu --> terezka.prochazkova@atlas.cz ;)) mam novy email pro fanousky :) jestli neverite ze jsem to ja,tak je to vase vec ;) nebudu tu cist ty komentare ze lzu ze jsem Tereza Prochazkova .. Mam rada svoje fanousky ;))) papa
  • terísek

    terka byla táááááááááááák hezká ještě když byla ve 5 angels *4* ale teď je hnusná jasně vyrůstá každý ale spíš na 12 vypadá na 15 ale mám ji ráda *3* *3* *3*
  • kontakt

    hej dam vam kontakt pravej na plochajdu___icq 573894954 facebook www.facebook.com/terishqa.prochajda chce se dostat do diamond cats dilina co___ ????? thee si mysli ze se dostane a 6angels nebo kolik jiiich je nechala...... *1* *1* *1* jo a zpivani ji bavy nazpivala boti proti lazce voood lucki vodrackovii....ma to na facu *9* *9* *9* *9*
  • taicq

    Mailík

    S Terýskem a její sestřenkou si píšem na mailíku upozorňuju že na pravym a je to moc milá holka *3*
    • 8.ball.8

      Re: Mailík

      Asi Tě zklamu, ale s tou s kterou si píšeš jsem ve skutečnosti já, Tvoje noční můra. *5*
    • Re: Mailík

      asi by si mi email nedela ze nn?
  • že prý

    má stránku www.cici-terezka.blog.cz
    • Re: že prý

      Vůbec to není její stránka *13* *5*
      • Re: Re: že prý

        však já netvrdím,že to vím jistě,že je to její stránka,já jen,že to tvrdí autor té stránky
        • tynusak.13

          Re: Re: Re: že prý

          Není to Terky blog, žádný blog nemá.. ;)
      • Re: Re: že prý

        ne?Ale autorka té stránky tvrdí,že je to ona
  • Terezka

    Je škoda,že Terka odešla *9*
  • 5angels-Sara

    Ahoj.Já se s 5angels znam osobně a taky vim proč Terka odešla.Nebavilo jí moc zpívat ale nejvíce jí bavilo a baví tancování to je pravý důvod *4* *4* *4* *4* *4*
    • sisinkasev

      Re: 5angels-Sara

      Já to taky vím
      • tynusak.13

        Re: Re: 5angels-Sara

        To vědí všichni!! xP
    • nic00lqa

      Re: 5angels-Sara

      mnoo jako to vim taky
  • ptání,prosba

    Ahojik jak se máš proč si odešla ze skupiny?
    *7*
    Dáš mi tvoje icq pls. *4*
    • Re: ptání,prosba

      to ajsko asi neda ni
      • tynusak.13

        Re: Re: ptání,prosba

        Jj, ICQ dává, má ho i na FB.. ;)
  • proc??

    proc si vlastne odesla ze skupiny??
    • tynusak.13

      Re: proc??

      Terku bavilo spíš tancovat, než zpívat a tak se chtěla dále věnovat už jen tanci --> odešla.. ;) Ale říkala, že bude zpívat i dál.. ;) Na FB má písničky od Lucky V., co přezpívala.. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit