Přejít na výpis diskuzí

Tereza Bufková

OSOBNOST 30.12.2012 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolik jí je let
  • letošní tancování hvězd se mi vůbec nelíbí, loni tančili mnohem lepší a sympatičtější páry a rád jsem to všechno sledoval.
  • ahoj terinko jak se máš? já jsem ti poslala dopis! *14*
  • Já ji asi MILUJU...
    Chci s ní taky tancovat, taky tancuji a na Star Dance jsem se díval vždycky, ale tancovat s ní, to je sen
    • to je sen já spíš bich jí chtěla vidět v Praze
  • Je fakt skvělá, pravdou je:škoda, že nevyhráli s Martinem, ale zase na druhou stranu, když tancovala s Janem Čenským dopadli hůř. Proto ovšem souhlasím se všemi kladnými názory
  • Když se dívám na tance Terezky a Martina,vždy je to takové pohlazení po duši.Myslím, že Terezce muselo dát hodně práce aby z Martina,který dělal tak tvrdý sport jako je hokej,udělala tanečníka.Mrzí mě,že Terezku za takový výkon nikdo nepochválil.Velice souhlasím s tím že Terezka je takové sluníčko a moc se mi líbilo jak Martina dokázala povzbudit a dělala vše pro to aby uspěli.Také se jí to podařilo a finále byl skvělý úspěch! Musím ještě dodat že to Terezce s Martinem na tanečním parketě velice slušelo a byli nejhezčí a nejsympatičtější pár.Někde jsem četl, že se Martinovi po Terezce hodně stýská, já se mu vůbec nedivím a velice mu závidím, že mohl Terezku držet v náručí
  • Terezka Bufková je skvělá tanečnice a krásná mladá dáma. Má úžasné charizma a spolu se svým úsměvem zářila na parketu Star dance jako sluníčko.Je to samozřejmě její práce že se spolu s Martinem,dostali až do finále a moc mě mrzí že nevyhráli.Určitě by si to zasloužili a zvláště Terezka.Musím se přiznat, že jsem se vždy díval více na Terezku a jsem její velký ctitel.Velice rád a často se dívám na poslední vyřazovací kola,protože tam můžu Terezku s Martinem vidět hodně dlouho a obdivovat jaká víla se vznáší na tanečním parketu.
  • Proč nekomentujete jak je Terča skvělá?
    Nebo nemám pravdu?
    Už dvakrát byla ve Star dance, nejdřív s hercem Janem Čenským a potom o čtyři roky později teď před nedávnem s hokejistou Martinem Procházkou a skončili druzí, měli super free style

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit