Přejít na výpis diskuzí

Tereza Chlebovská

OSOBNOST 31.3.2012 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza je moc milá holka, ale dodnes se divím, že nevyhrála Linda Bartošová
  • Ten horní ret má hrozně tenkej *11*
  • Ahoj já si myslím že Terezce vítězství určitě patří je krásná , inteligentní a umí se prosadit. Bylo tam nmoho krásných dívek a ona zvítězila je nejlepší Ahoj a měj te se a určitě jí fanděte!!! :D
  • No víc jsem fandila Tereze Fajksové, ale Terka Chlebovska je taky hezká a uznávám, že vítězství jí patří
  • můžu se zeptat,jak se zakladají stránky té osobnosti.Když tak moc děkuji.Jo a Terezce jsem moc fandila i sms jsem poslala *14* gratuluji *1*
  • Zasloužila si to, sluší jí to moc
  • Terezka je z Krnova, v Třemešné bydlela, ale odstěhovala se s rodiči do Krnova, kde již několik let žije. Jinak to, že točila po.no... pravda není! To byla jiná finalistka Miss 2012. A že se Vám Terezka nelíbí? Tak nezáviďte :D Je to pouhá závist. Terezka je krásná a vyhrála oprávněně. *2*
    • pravda pravda *1*
  • já jí moooc fandila a má stejnou povahu jako já je tichá prostě si to zasloužila vyhrát *14* *1*
  • Já si myslím že je docela hezká a sympatická. *3*
  • ani0
    Nic moc EXTRA!Výbec sem jí to v Miss nepřála!!!Spýše 9 nebo 13!!Ty byli o hodně hezčí a hezčí postavu!No tod můj názor!Doufám že mě nikdo nebude napadat!
    PS:jediný čím na mě udělala dojem je to že je sympatická až do nebe!
    *4*
    Jinak moc hezká není!!
    • Souhlas :-)
    • Já jsem jí nefandila připadá mi moc obyčejná, ale je opravdu sympatická. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit