zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Tereza Vágnerová

12. 5. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Tereza Aster Vágnerová od čtyř let hraje na klavír. Jako desetiletá vystupovala v muzikálu Bídníci v roli malé Cossettky. Učinkovala v divadle Semafor ve hrách Lysistrata, Sekta, Tiše a ochotně. ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 20

napsat komentář

Anonim (anonym)

Vše nej
16.4.2014
vlákno reagovat

laura (anonym)

Terezko,krásné narozeninya celá štastní rok 2014
16.4.2014
vlákno reagovat

Robin (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Terezko, nebuďte zbytečně skromná a doplňte svůj životopis od roku 2008! Určitě je o čem psát! Těším se na znovuuvedení muzikálu Děti Ráje a doufám, že Vás tam uvidím. V Bídnících jste byla úžasná!!!
17.1.2013
vlákno reagovat

Marie (anonym)

14 souhlasí, 8 nesouhlasí

Děti Ráje

Slečno Terezo, viděla jsem vás v muzikále, který je velmi povedený,moc jste se mi líbila.Máte neobvyklou ,krásnou barvu hlasu.Moc jste se mi líbila, jsem ode dneška váš fanoušek.Marie z Litoměřic
17.9.2010
vlákno reagovat

lada (anonym)

10 souhlasí, 9 nesouhlasí

mila terezko

Moc se me libi tvuj zpev, patris mezi ty zpevaky, kteri vnimaji text, rozumi mu a citi ho. Ses ne mlada ale jeste mladunka, takze te ceka hora prace a moc se mi libi, ze jdes tak, jak jdes /studia, pracovani na sobe/Asi taky trosku vliv a rada taty, ze? Moc se me libila taky ta pisnicka, kterou jste jako deti zazpivaly tatovi /..to zlato rodiny, ten rytir jediny../ Obcas se na ni podivej a nazapomen jak je pro KAZDEHO rodina dulezita. Nedopadni jak Vondrackova, Zelenkova, ktere tvrdi - clovek nemuze mit vsechno. Nemaji nic. Zadna mama by s nima nemenila. Ta pisnicka pro vaseho tatu je toho dukazem. Snad neexistuje clovek, ktery by mu to / v dobrem/ nezavidel. Tak zpivej, dri ale nezapominej na lasku, kterou nektere profesionalni hvezdy zamenily za sex. Preji ti vsechno nejlepsi ve zpivani i v zivote.
16.8.2010
vlákno reagovat

Misa (anonym)

34 souhlasí, 29 nesouhlasí

krasna Terezko

Mila Terezko,jste kouzelna a váš zpěv tak srdce zasahujici...mate sve písničky na cd - chtel bych jej mit
10.7.2010
vlákno reagovat

martinka (anonym)

30 souhlasí, 29 nesouhlasí

deti raje

Viděla jsem muzikál Děti Ráje. Doporučuji kudy chodím...Tereza Aster Vágnerová hraje roli Báry.Je super.
19.6.2010
vlákno reagovat

michalka1994 osobnosti.cz

31 souhlasí, 29 nesouhlasí

Happy Birthday

Ahojky Terezko všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám :) *3*
16.4.2010
vlákno reagovat

Sadílková Dana (anonym)

17 souhlasí, 21 nesouhlasí

Narozeniny

Milá Terezko
Všechno nejlepší k 18.narozeninám.
*4* *4* *4* *4* *4* *4*
16.4.2010
vlákno reagovat

jaska osobnosti.cz

35 souhlasí, 30 nesouhlasí

Tereza

Dobrý den, slečno Terezo, slyšela jsem vás včera zpívat na Staroměstském náměstí, tak jste se mi líbila, že vás hledám na internetu - a vidíte, mám štěstí.Zpívejte, zpívejte, včera to bylo krásné a doufám, že vás zase někdy uslyším. Jarka z Ústí nad Labem
16.9.2009
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.