Přejít na výpis diskuzí

Tereza Vágnerová

OSOBNOST 12.5.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej
  • Terezko,krásné narozeninya celá štastní rok 2014
  • Terezko, nebuďte zbytečně skromná a doplňte svůj životopis od roku 2008! Určitě je o čem psát! Těším se na znovuuvedení muzikálu Děti Ráje a doufám, že Vás tam uvidím. V Bídnících jste byla úžasná!!!
  • Děti Ráje

    Slečno Terezo, viděla jsem vás v muzikále, který je velmi povedený,moc jste se mi líbila.Máte neobvyklou ,krásnou barvu hlasu.Moc jste se mi líbila, jsem ode dneška váš fanoušek.Marie z Litoměřic
  • mila terezko

    Moc se me libi tvuj zpev, patris mezi ty zpevaky, kteri vnimaji text, rozumi mu a citi ho. Ses ne mlada ale jeste mladunka, takze te ceka hora prace a moc se mi libi, ze jdes tak, jak jdes /studia, pracovani na sobe/Asi taky trosku vliv a rada taty, ze? Moc se me libila taky ta pisnicka, kterou jste jako deti zazpivaly tatovi /..to zlato rodiny, ten rytir jediny../ Obcas se na ni podivej a nazapomen jak je pro KAZDEHO rodina dulezita. Nedopadni jak Vondrackova, Zelenkova, ktere tvrdi - clovek nemuze mit vsechno. Nemaji nic. Zadna mama by s nima nemenila. Ta pisnicka pro vaseho tatu je toho dukazem. Snad neexistuje clovek, ktery by mu to / v dobrem/ nezavidel. Tak zpivej, dri ale nezapominej na lasku, kterou nektere profesionalni hvezdy zamenily za sex. Preji ti vsechno nejlepsi ve zpivani i v zivote.
  • krasna Terezko

    Mila Terezko,jste kouzelna a váš zpěv tak srdce zasahujici...mate sve písničky na cd - chtel bych jej mit
  • deti raje

    Viděla jsem muzikál Děti Ráje. Doporučuji kudy chodím...Tereza Aster Vágnerová hraje roli Báry.Je super.
  • michalka1994

    Happy Birthday

    Ahojky Terezko všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám :) *3*
  • Narozeniny

    Milá Terezko
    Všechno nejlepší k 18.narozeninám.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Tereza

    Dobrý den, slečno Terezo, slyšela jsem vás včera zpívat na Staroměstském náměstí, tak jste se mi líbila, že vás hledám na internetu - a vidíte, mám štěstí.Zpívejte, zpívejte, včera to bylo krásné a doufám, že vás zase někdy uslyším. Jarka z Ústí nad Labem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit