Přejít na výpis diskuzí

Terri Irwin

OSOBNOST 29.7.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem četla hodně článků o něm jeho rodině,ale nejvíce mě zajímá kniha, kterou tedˇ čtu.On mě dodává sílu i když není mezi námi.Píšu si s jeho dcerou,ale mám ráda celou jeho ZOO.PROSTĚ SUPER *14* *14* *14*
  • karinkas

    karinkaS

    Zdarvím tady ve fanklubu Terri ,tak jsem si koupila knížku co napsala Terri jmenuje se STEVE A JÁ,už ji mám přečtenou a mužu Vám ji všem doporučit at si ji koupite Terri tam píše vše o Stevovi jak sním žila je i vtipná ,ale konec je dost smutný popisuje tam všechno ten poslední okamžik se,prostě si ji kupte a pak tady napište jak se vám libila jo tak papapa *3*
  • karinkas

    karinka S

    ZDravím tady členy klubu tak tady něco napište.Já se často dívám na stránky Trerri Irwin a dost si o ni čtu ,články si překládám tak jsem se o ni hodně dozvěděla ,je to super že si tak mužem vše přečíst . Je to bojovnice Terri moc ji fandím a mám strašně ráda a teda jsem zvědavá jestli si někoho najde nebo zustane sama ,ale já si spíš myslím že nikoho jiného chlapa nechce to co jsem si o ní přečetla tak nemá chut hledat chlapa její muž byl jedině Stev a na toho se nedá zapomenout,neumím si přectavit terri s jiným chlapem že ,no uvidíme tak papa a pište tady *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit