Přejít na výpis diskuzí

Theo James

OSOBNOST 4.5.2014 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verca
    Chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějaké nové písničce od Thea
    ráda bych dostala odpověd
    • ta kapela ve které Theo zpíval už se rozpadla
  • nie oni spolu nechodili len akze a to vo filmoch divergencia reziszencia a experiment ten e. este nevisiel *3*
    • Ahoj, oni spolu možná chodí možná ne, ale psali, že vztah nepopřeli ale chtějí soukromí :)
  • Mám takový dotaz nechodil náhodou Theo s Sheilin Woodley? Byla bych velice ráda za odpověď :) .
    • tvrdí že ne
  • anetahor2002
    Happy birthday, Theo. Y love you!!!! *14* *14* *1* *1*
  • Theo James is the best actor, and very talented.. According to my informations his girlfriend is Shailene Woodley,, I don´t know..Maybe no, but I think he is in relationship with S.W. Divergnet and Insurgent are so super films..Everybody musts see that..
  • http://tinyurl.com/pme8yk4 , to jsou dva trailery k jeho poslednímu filmu Franny. Já s ním ještě nic neviděl,ale podle těch trailerů je mi jasný, proč se líbí holkám a co je zajímavé, že klukům nevadí, některým i imponuje. To je docela vzácnost u těhle herců, z teenage hitů. Zdá se mi, že to se povedlo jen Joshi Hutchersonovi z Hunger games.
  • Miluji teeeeeee!
  • jseš super herec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • On je úplně boží :3 a v Divergenci a Rezistenci podal super výkon :) Těším se na Alianci
  • Happy birthday, Theo! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit