Přejít na výpis diskuzí

Tim Burton

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej režisér na světě
  • natalie.kozova
    Jeho filmy jsou jedny z nejlepších!
    Temné stíny, beetlejuice, střihoruký Edward, Sweeney Todd, Alenka v říši divů, frankenweenie, mrtvá nevěsta....
    Je toho prostě mraky a vždy je to super. Líbí se mi, že do toho umí dát trochu ten nádech děsu a něco pro to pobavení. U těch novějších se mi líbí, jak je to propracovaný a zajímavý a to hlavně u Alenky v říši divů. Umí si i vybrat skvělé obsazení. *3*
  • Všechno nejlepší Time! Jsi úžasný režisér, tvá díla se mi moc líbí! *4*
  • i-lowe-music

    Souhlasím!

    Souhlasím! Je to génius! Jeho filmy jsou úžasné! Hlavně Nightmare Before Christmas a Corpse Brigne (V angličtině to zní líp *3* ) Je vážně skvělej!
  • génius!

    jedním slovem...génius.
    Jeho filmy jsou prostě geniální.
    Každý film který tim natočil vás donutí se nad tím zamyslet.
    naříklad karlíka a továrn na čokoládu.
    Ten film je sice vtipný a ale když se nad tím zamyslíte tak ani zas tak ne protože je to prvda že takov děti na světě opravdu jsou a je jich větna(myslím tím fialku garderóbouvou,a td.)


    Je to prostě génius.
    Někteří režiséři a lidi říkají ,,ten člověk je nějakej divnej,podívejte se na ty jeho filmy"
    Tohle ale říkaj jen ti kteří se v televizi koukaj věšinou na samí hovadiny a nejsou schopný se zamyslet na jeho filmy. *5*
    jeho filmy sjou vždy a vždy jistou krásou! *4*
  • :)

    Tim je největší génius na světě, kam se na něj hrabe Da Vinci. Tim je supercool, sexy, vtipnej a loool *14* *4*
  • Všechno nejlepší!

    Všechno nejlepší pro tohoto úžasného režiséra. Přeji hlavně spoustu nových úžasných filmů, chuť do práce a spolehlivé lidi kolem sebe.
  • anett96

    Happy birthay

    vše nej, nelepsí režiser na světeě :)
  • zewla

    Narozeniny

    Také přeji všechno nejlepší :D
  • ewicka015

    xD

    Přeju všechno nejlepší.. přeju ti hooodně inspirace aby si mohl natočit ještě mooooc filmu :) si skvělí režisér :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit