Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nejlepší 007 Bondovky jsou : The World Is Not Enough, GoldenEye, Spectre a Goldfinger. S Daltonem a Moorem Bondovky nemusím
  • Happy Birthday James Bond *3* *4*
  • Happy birthay, Darling *14*
  • happy birthday *4*
  • Prosim nemate niekto celu seriu Jany Eyrovej z roku 1983 s Timoty Daltonom v cestine? piste na ala.alibaba@azet.sk Diky Diky moc
    • Dobrý den,

      mám to na kazetách, též mám na kazetách Scartlet. Delší dobu jsem je ale nehrála, nevím, v jakém stavu jsou.
      Ze zajímavosti mám ještě Hříšný tanec, hlavní roli namluvenou Jiřím Pomeje.
      Zdenka Bouzková
  • Lidi,moc Vás prosím strašně moc scháním všechny díly Jany Eyer s Timothym(Mám takový dojem,že sou verze černobílé a barevné)raději ty barevné,dobrá kvalita,ale to bych asi byla náročná spokojím se se vším...V Češtině a nebo v AJ(popřípadě i titulky),říka se, že u nás z toho dost vystříhali a tak bych měla zájem o českou i anglickou verzi...Byl by to klenot-to samé třeba i ze Scarllet a dalšími seriály a filmy s Daltonem(mimo Bondůů ty mám)..budu vděčná za jakýkoliv způsob dodání a formátu...určitě se ozvěte na email : morkovska.tereza@gmail.com.................Děkuji
    • Ahoj, vse najdes na na serveru ulozto.cz. Dej si do vyhledavace jane eyre a uz by ti to melo vyjet. Je to v aj, ale jsou k tomu i ceske titulky.Zrovna ted nedavno jsem se na to po letech divala a je to fakt super.
  • Happy Birthday

    Vše nej :) muži v černém :DD nejvííc ! *14*
  • Skvelý herec

    Timothy je jeden z najkrajších mužov akých som kedy videla a zároveň aj veľmi podcennený herec.(podobne ako napr.taky Gary Oldman) Viem si predstaviť,že v takých 30-tych rokoch 20.stor by v Holywoode žiaril.Je to typ herca ako napr.Errol Flynn alebo Clarke Gable.Jeho štýl hrania je možno niekedy až príliž teatrálny,ale ako herec je veľmi všestranný. Dokáže zahrať rôzne typove charaktery. Čítala som tiež aj nejaké rozhovory s ním a pôsobí dojmom veľmi milého a inteligetného chlapíka.Veľký sympaťák *4*
  • Scarlet

    Nevíte někdo náhodou ,kde bych mohla sehnat celou miniserii Scarlet? *3*
  • Scarlett

    Dobrý den, sháním seriál Scarlett s Timothy Daltonem a pokud možno s českým dabingem. Budu moc ráda, pokud mi ho někdo budete moci nabídnout. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit