Přejít na výpis diskuzí

Tina Pletánková

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tino,byla jste fajn,vratte se uz na obrazovku. Na jakykoliv program!
  • martina81
    Krásné narozeniny Tino *4* .
  • Je to sympaťačka

    Tina je pro mne žena, za kterou bych šel až na konec světa, obrazně řečeno. Śkoda že to je pouze sen.
    • Je to sympaťačka - ...si piš

      Já taky. Což ale na druhou stranu znamená,že by jsme se tam o ní, jako sokové porvaly! Vítěz bere vše *5*

      (vše obrazně, Tíno ;)
  • počasí

    Jste sympatická mladá žena. Na obrazovce TV vás sleduji již dlouho. Mám však jednu zásadní připomínku, kterou rozhodně nemám k žádné Vaší kolegyni v předpovědi počasí. Pokud chci při Vašem vystoupení zjistit, jak bude na Moravě a ve Slezsku, bohužel -pro Vás existují pouze Čechy. Zbytek republiky je Vámi vždy zakryt. Uvědomujete si to? Podívejte se někdy zpětně na Vaši předpověď. Přeji hezké životní počasí! *3*
  • martina81

    Narozky

    Ahoj Tino, přeji Vám všechno néj.. k narozkám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody. Zůstaňte pořád tak sympatická jak jste.
    Také máme toto datum se sestrou narozky, je to sympatické datum.
    *4* *1* *3*
  • Tina Pletánková

    Milá Tinko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Všechno nejlepší

    Přeji všechno nejlepší k dnešním narozkám :-)
  • pořád kalhoty

    Ta ženská snad nemá sukni. Když uváděla prima jízdu, bylo se na co koukat, ale teď ! Pořád rifle. *9* *9* *9*
    • Re: pořád kalhoty

      Když tak texasky. Rifle je značka texasek, je to jasné moulo!
  • Kdy slavíte svátek

    Dobrý den, chci se Vás zeptat kdy slavíte svátek jménem Tina a z kterého státu vlastně jmémo pochází.Čekáme holčičku a chceme jí dát jméno Tina a nevíme kdy by ho slavila.Děkuji za Váš čas nashledanou.
    • Re: Kdy slavíte svátek

      Mám stejný dotaz ohledně jména Tina. Strašně se mi líbí, ale nemůžu k němu nikde najít žádné podrobnosti ani kdy slaví svátek. Poradí někdo?
      • Re: Re: Kdy slavíte svátek

        No asi ValenTINA, ne?
        • Re: Re: Re: Kdy slavíte svátek

          Kdepak, ona není Tina, ani Valentina, ani nic podobného...Tina je MARTINA :-)
          • Ubohá Janka. .. je mi jí líto...
          • Tína (Klementína) ?

            Jedné má vzdálenější tete, se celý život říká Tína/Tinka. A v rodním listu má tetička napsáno Klementína - svátek v Německu 21.10

            V ČR, se sic Martine moc neříká Tíno. Tím ale netvrdím, že Tína Pletánková nemůže být křtená jako Martina. Možností je spousta.

            Tína, je moc hezké jméno..
            • jirkakratas
              Také může být křtěná Kristýna. Ženám s tímto jménem se také říká Tina.
  • narozeniny

    Přeji vše nejlepší k narozeninám ženě,kterou obdivuji a je krásná tělem i duší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit