zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Tom Waits

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Thomas Alan Waits je americký písničkář, šansoniér, autor písní a herec. O jeho hlase jeden americký kritik napsal: „ Jako kdyby byl naložený v sudu s bourbonem, potom pár měsíců visel v udírně a ...

zpět na Osobnost
1

komentářů v diskuzi: 14

napsat komentář

kubasvoboda (anonym)

pokud jste fanouškem toma waitse, zvu vás na tomovy české fanouškové stránky, tomwaitsfan.cz. třeba se vám bude info odsud hodit:)
28.8.2017
vlákno reagovat

U (anonym)

Nebylo dobré občas aktualizovat diskografii?
3.9.2011
vlákno reagovat

vecernica (anonym)

30 souhlasí, 27 nesouhlasí

opity albom

tak to je sila, ja ma nahravku z anglie ,, v albume small change spieva aspon v 3 pes napity :}} je to mile, napr v pesnicke the piano has been drinking{not me}
asi to nejaky recenzisti ,alebo vydavatelia zakazali distribuovat....
a mam cely album small change uplne inak naspievany prevazne opito......no sranda. Tomovy W. sa sice slova nedaju rozumiet, ale je to zvlastne...
ake je nove 3 cd toma w.? ja som si vypocula kompletnu diskografiu...
7.8.2008
vlákno reagovat

mario (anonym)

53 souhlasí, 58 nesouhlasí

dirty

mam rad v hudbe špinu ,a tom waits to vie kurewsky zašpiniť !
12.3.2008
vlákno reagovat

eXaybachay (anonym)

121 souhlasí, 116 nesouhlasí

nová bio

zdravim, jelikož sem sympatizoval s vašimi názory že ta předešlá biografie stála za h... tak sem napsal svoji vlastní-poslal ji-a jak je vidno, tak ji vzali za lepší a dali ji sem, za což samozřejmě děkuju.. takže enjoy, snad se ti co ho neznáte dozvíte víc..pokdu s něčím nesouhlasíte nebo máte výhrady k něčemu co sem napsal...dejte vědět třeba i na mail.. *5*
6.8.2007
vlákno reagovat

Joseph (anonym)

130 souhlasí, 133 nesouhlasí

tom

Tom is cool, damn cool. What?
23.3.2007
vlákno reagovat

Kapsak (anonym)

109 souhlasí, 103 nesouhlasí

lol hlavně že hořké balady a v jeho hořkých baladách atd. já bych to tam dal aspoň ještě 10 krát :D:D:D bleeeeee
11.4.2006
vlákno reagovat

Euphie (anonym)

124 souhlasí, 113 nesouhlasí

Jo..

...a mě by tím úplně vymyli mozek.... *1* *10* *14* *3* *9* *9*
13.2.2006
vlákno reagovat

ja II (anonym)

101 souhlasí, 109 nesouhlasí

to je recht,to psal nakej u plnej debil ...
17.9.2005
vlákno reagovat

ja (anonym)

108 souhlasí, 106 nesouhlasí

Kdo to spachal???

kterej mamrd napsal,ze Waits je herec?to,ze si parkrat zahral,neznamena,ze je to herec,ale je to predevsim muzikant,neuveritelnej.tak si sakra priste rozmyslete,co tam pisete.
3.6.2005
vlákno reagovat

Zack (anonym)

127 souhlasí, 127 nesouhlasí

Re: Kdo to spachal???

Tom hrál zatím v 24 filmech, což je víc než u některých rádo by herců, takže podle mne je v pořádku nazývat ho muzikantem i hercem... *4*
1.7.2007
vlákno reagovat

regika (anonym)

80 souhlasí, 83 nesouhlasí

Re: Re: Kdo to spachal???

Diskuse? Už půl roku se tu nic neděje.Proč?Jsem tu dnes poprvé, totálně mě dostalo Waitsovo nove trojcédo.A vás? *14*
3.1.2008
vlákno reagovat

icep33 (anonym)

11 souhlasí, 8 nesouhlasí

Re: Re: Re: Kdo to spachal???

tak si poslechni Tom Waits & Crystal Gayle - One From The Heart,je to soundtrack k filmu FF Coppoly,ale nikde se o nem nepise nevim proc asi je na nejakym black listu hahahaha *5* *16* ja jsem z tohoto dilka na větvy už hodně dlouho... *3*
14.10.2010
vlákno reagovat

icep33 (anonym)

5 souhlasí, 5 nesouhlasí

Re: Re: Re: Re: Kdo to spachal???

to jsem zase já co posledně prozradil to "tajemství"že Tom Waits má všude(jen v čechách,nebojte)díru v discografii ono krásné dílko "One From The Heart" si grátis stáhněte na http://download97.mediafire.com/wpzorj511twg/tljjpl52g5p/Tom+Waits+%26+Crystal Tak vám přeji krásnej poslech.Tak zase někdy nashle...
19.10.2010
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.