Přejít na výpis diskuzí

Tom Waits

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud jste fanouškem toma waitse, zvu vás na tomovy české fanouškové stránky, tomwaitsfan.cz. třeba se vám bude info odsud hodit:)
  • Nebylo dobré občas aktualizovat diskografii?
  • opity albom

    tak to je sila, ja ma nahravku z anglie ,, v albume small change spieva aspon v 3 pes napity :}} je to mile, napr v pesnicke the piano has been drinking{not me}
    asi to nejaky recenzisti ,alebo vydavatelia zakazali distribuovat....
    a mam cely album small change uplne inak naspievany prevazne opito......no sranda. Tomovy W. sa sice slova nedaju rozumiet, ale je to zvlastne...
    ake je nove 3 cd toma w.? ja som si vypocula kompletnu diskografiu...
  • dirty

    mam rad v hudbe špinu ,a tom waits to vie kurewsky zašpiniť !
  • nová bio

    zdravim, jelikož sem sympatizoval s vašimi názory že ta předešlá biografie stála za h... tak sem napsal svoji vlastní-poslal ji-a jak je vidno, tak ji vzali za lepší a dali ji sem, za což samozřejmě děkuju.. takže enjoy, snad se ti co ho neznáte dozvíte víc..pokdu s něčím nesouhlasíte nebo máte výhrady k něčemu co sem napsal...dejte vědět třeba i na mail.. *5*
  • tom

    Tom is cool, damn cool. What?
  • lol hlavně že hořké balady a v jeho hořkých baladách atd. já bych to tam dal aspoň ještě 10 krát :D:D:D bleeeeee
  • Jo..

    ...a mě by tím úplně vymyli mozek.... *1* *10* *14* *3* *9* *9*
  • to je recht,to psal nakej u plnej debil ...
  • Kdo to spachal???

    kterej mamrd napsal,ze Waits je herec?to,ze si parkrat zahral,neznamena,ze je to herec,ale je to predevsim muzikant,neuveritelnej.tak si sakra priste rozmyslete,co tam pisete.
    • Re: Kdo to spachal???

      Tom hrál zatím v 24 filmech, což je víc než u některých rádo by herců, takže podle mne je v pořádku nazývat ho muzikantem i hercem... *4*
      • Re: Re: Kdo to spachal???

        Diskuse? Už půl roku se tu nic neděje.Proč?Jsem tu dnes poprvé, totálně mě dostalo Waitsovo nove trojcédo.A vás? *14*
        • Re: Re: Re: Kdo to spachal???

          tak si poslechni Tom Waits & Crystal Gayle - One From The Heart,je to soundtrack k filmu FF Coppoly,ale nikde se o nem nepise nevim proc asi je na nejakym black listu hahahaha *5* *16* ja jsem z tohoto dilka na větvy už hodně dlouho... *3*
          • Re: Re: Re: Re: Kdo to spachal???

            to jsem zase já co posledně prozradil to "tajemství"že Tom Waits má všude(jen v čechách,nebojte)díru v discografii ono krásné dílko "One From The Heart" si grátis stáhněte na http://download97.mediafire.com/wpzorj511twg/tljjpl52g5p/Tom+Waits+%26+Crystal Tak vám přeji krásnej poslech.Tak zase někdy nashle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit