Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Budka

OSOBNOST 8.8.2010 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ráda bych se vyjádřila k úrovni, kterou pro mně, jako sportovní komentátor, pan Budka představuje. Nezlobte se, ale jeho úroveň je naprosto ubohá. Pokud si dovolí, jako profesionál říci, že Ledecká měla štěstí díky tomu, že soupeřka upadla, tak to je , sakra, ubohé a urážející! Jeho interwiew se sportovci mi připdají jako rozhovory s důchodci o tom, zda jim dobře chutnalo. Nemá švih a neumí se orientovat na věk a osobnost jednotlivého sportovce. Když Ledecké blahopřál ke zlatu,ani nenaznačil nějakou radost, natož, aby byla snaha o podání ruky. Jeho rozhovory jsou v jedné tonině a nevyjadřují ani nadšení při úspěchu, či lítost z neúspěchu. Prostě žádný zážitek.je na něm vidět, že se bojí,aby si, náhodou, nevhodným postojem, neudělal zle. Žádná šťáva a zajímavost. Myslela jsem, že šedivé časy už máme za sebou. Nevím, komu tohle vyhovuje, ale my se raději podíváme na zahraniční televizi s jejími super komentátory.Přemýšlejte o tom v redakci! je to hanba.
  • Co téhle chlapeček děla u sportu nerozumím je zzensteli oblíbenost nula, chci pak co nikdy nesportoval asi je tam pro svoji neschopnost aby neohrozil ty staré exoti co se boji o flek
  • Text Vašeho příspěvku *14* ale podívejme se Tomášek se vdává !!!Kluci máte smůlu...
  • Zaujalo mě jak celkem soukromé záběry ze svatby zveřejnil na youtube..že
    by křečovitá snaha popřít zjevnou jinou orientaci ? Ať tak či tak,mnohem větší hvězdy než je tenhle pseudomoderátor takové záběry
    nezveřejnily ! *2* Ornella hadr,nechutný zjev..
    • Nezveřejnil je on, ale spíš to studio, které mu je dělalo "Michal Drkula" - stačíkouknout na info *3*
  • ..divím se,že si takovýho podivína někdo vzal : http://www.youtube.com/watch?v=kLnjbpfDLJM *15* *15*
    • ..Angličtinu slyšel asi jen z rychlíku prej Susan,čte se to úplně
      jinak ! *15* *15* *15* *15*
      • Tak nevím, co to píšete....jeho angličtina je naprosto perfektní, hovorová, chtěl bych slyšet vás, jak se s tím popasujete. Dívali jste se na rozhovor s trenérem E. Ledecké po závodě ???????? A slyšeli jste jeho "aspenskou" angličtinu ???? Když to tady čtu, tak mi to připadá jak pláč zhrzených milenek
  • ..Budka vdal ! *2* http://www.youtube.com/watch?v=2ZvVaS6Xpbc
  • ...Cpát neustále do přerušení tenisu reklamu s Uzlem na lepší erekci je prostě vrcholně odpudivé !! Když totiž vidím Uzla zvednou se mi maximálně hrůzou vlasy na hlavě !! Jinak Budkův výkon je naprosto katastrofální ! A to co dneska při moderování předvedl Pála..urážel Nadala !!! *6*
  • Zaměstnavatelé Česká televize
    Charles University in Prague
    Rok ukončení 2009 · Mgr. · Mediální a komunikační studia · Žurnalistika
    Gymnázium J.Š.Baara
    Historie podle roků 2009
    Ukončení studia na škole Charles University in Prague 2004
    Začal(a) chodit do školy Charles University in Prague 2003
    Ukončení školy Gymnázium J.Š.Baara 1995
    Rodinný stav Zasnoubený/zasnoubená Jazyky English, Deutsch a Czech
    • tak ta jeho "angličtina" je dost "vachrlatá" !! *1*
      • slovo vachrlatý znamená lidově nejistý, jsouci na povazenou (stav, vysledek neceho), špatný. - Z nem. wackelig - viklavy, klativy, kolisavy
  • Za to jeho hekání, když se nadechuje mezi řečí, bych ho fakt trefil.. Sakra to na tom nemůže trochu zapracovat?? Ať si vesele moderuje dál, ale tohle mi fakt trhá uši a přepínám kdykoliv ho slyšim!!! ..jestli ho někdo znáte, tak mu to prosim vás vyřiďte
    • hlásek jak konipásek ! *1* *7*
  • ...jsou na něm největší masakr ! *1* Hlavně ta asymetrická ofinka a pramínky do obličeje ! *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit