Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Etzler

OSOBNOST 23.3.2010 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tome, zdravím a držím palce, Dada ze zakladky...mamy v opeře...asi víš, dali jsme panaka na Praze 2, než jsi letěl do Číny..opatruj sa a někdy sa možná kajsik v metru potkáme....
  • strejda:PP
  • Od Ostravioka

    Tuž,šumny chlope,Tomašku.
    Piše ti jakysi chlop z Morovky v Beskydach.
    Myno mum Lubomir Foldyna a meškum na Morovce u přehrady.Něvim jestli vitě kaj to je.Vedle mje je penzyjon u přehrady.Vitě,jak stě v televizi tak stě mi mily chlope šumno sympatycky.Vitě pišu vum do te Činy aby stě natočil kaj se robjo radyja ANJAN DTS 9.Vitě jo se zajimum o take radyja a chycu i tu Činu.Jak tam mluvjo Česky.Vitě pane Etzler čitol sym že stě se narodil v Ostravje.Možu se zeptat' kaj?Vitě joch se učil u Bytostavu v Maryjanskych Horach.A učn'ovsku dilnu sme mjeli na Cyhelni.Robil sym rok u teho Bytostavu.Potym sym robil v Lipině co je ve Frydku Mistku.Na kotelně.25 rokuv.Něska mum duchod a tak se divum na televizu a hledim že naš clop je v Čině spravodajim.Jak sym se dovědil tak motě za sebu robotu v Ameryce v CNN.No chlope, klobuk dolu.Vitě pišu vum po našimu.Jo se držim teho co mi moja maminka pravila prov tak jak se u nas keco.Vitě něska tu bylo fajně,včil vum pišu a od přehrady vas spuminum a budu rod jak mi napišetě
    E-mail motě,tak jak budětě mjet čas tak napiště chlopovi z Morovky.
    Spuminum.Lubomír Foldyna. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit