Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si poslechl Tvoji novou píseň Lockdown /jestli se tomu výtvoru dá tak říkat/ a větší ubohost jsem ještě neslyšel. Je vidět, že v naší republice si už říká zpěvák kde kdo.

  • Gratuluju Tomášovi k jeho druhé dceři, které se honosí nádherným staročeským jménem. Její jméno znamená 'Ploditelka života', 'Matka rodu'.

    Svatá Jenovefa je patronka Paříže. Zachránila Francouze před dobyvatelem Attilou Hunským a před hladomorem. Též uzdravovala nemocné, chudých se ujímala proti utiskovatelům, zabraňovala násilí a stavěla hráze mravní zkaženosti.
  • Tomáši jste můj oblíbený herec azpěvák
  • Přijde mi,že Tom teď žije v nějaké bublině a plodí děti *3* Nic proti,ale hypotéka se neptá...
  • máš super schpnosti člověka upúoutat a neodtrhnout od tv *14*
  • Ahoj Tomáši sem tvoje fanynka a mám tě moc ráda i tvoje písně. A chodim do 3.A.
  • Tome všecho nejlepší k narozeninám. :) =) :D
  • Co tu vubec řešite mame chvalit Tomase jak je skveli a ne se tady navzajem pomlouvat, jen vam chci řict že ikdyž s vámi v některych komentařich souhlasym nemusime se urazet.... Jsi važně skvěli a od tý chvíle co jsem poprve viděla tři bratry tak si pouštim porad dokola jen tvoje pisničky a ze výborne ulidňuji
  • ahoj jsem tYGŘIK přímo tě zbožnuju mám skoro tvoje všechny písně tak AHOJJJJJ
  • Nechápu proč někdo musí druhé urážet jen kvůli tomu, že se jim nelíbí jeho hlas a třeba i texty písní.
    Ok nemá ho poslouchat a říct si líbí se to jiným lidem.
    Je to hodně sympatický zpěvák a přijde mi že všechno řekne na rovinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit