zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Tomáš Matonoha

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Tomáš Matonoha, herec a moderátor, se narodil dne 13. března 1971 v Brně. Po ukončení gymnázia se neúspěšně pokoušel dostat na práva, nakonec vystudoval brněnskou JAMU. V roce 1994 se stal členem ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 89

napsat komentář

Anonym (anonym)

Jako rytmus nemel Chybu. Super vystoupeni :-):-)
15.10. (4 dny)
vlákno reagovat

Brňák (anonym)

Vážený krajane. Dnes jsem ,musím přiznat že omylem, shlédl v ČT "co na to Češi". Z názvu tohoto "díla" je zřejmé, že tento pořad je cílen pouze pro českou část republiky. Žádný div, máme Českou republiku,Českou televizi atd a
pro Brňáka v Praze neskutečné možnosti ,prachy... věřte,že vám tyto výdobytky ze srdce přeji. Očekával bych ale od Vás jako Brňáka, že poučíte České občany, že naše B R N O není České město, protože již nějakou tisícovku let leží na MORAVĚ.!!!! To jste všichni z Brna či Moravy co se přesunuli za dobrým bidlem do Prahy pouze dobře živené cvičené opičky ?????
Bez úcty Petr Běhávka
12.10. (7 dnů)
vlákno reagovat

Anonym (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nejlepší byl jako PEPAN v ulici
18.9. (31 dnů)
vlákno reagovat

borec (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tomáši jste skvělý herec a moderátor
29.8.2017
vlákno reagovat

Míša (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechno nejlepší k svátku i k blížícím se narozeninám. Jste prostě skvělý herec i moderátor *14*
6.3.2017
vlákno reagovat

Zdeněk (anonym)

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

Jako hlasatel v soutěži Co na to češi je tragický. Super úlet je, když někdo nedá 200 bodů, tak ho utěšuje NEVADÍ !. Tomáši, podívejte se někdy na RTVS jak to dálají tamní borci a pak si hoďte mašli. Žádná škoda Vás nebude.
16.1.2017
vlákno reagovat

Jarka (anonym)

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zlepšit výslovnost, chce to logopeda, šlape si na jazyk
1.1.2017
vlákno reagovat

Jindra (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Mám ráda Tomáše Matonohu v seriálu Comeback, ovšem jako moderátor soutěže Co na to Češi mě totálně zklamal. Poslouchat v jedné větě slovo JAKO několikrát po sobě - to tedy ne. Tak ať mluví v soukromí a ne na obrazovce. Vím, že musí improvizovat, ale slovo JAKO několikrát ve větě - tím si nepomůže, jako.
6.9.2016
vlákno reagovat

Zuzana (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ZUZKA
13.3.2015
vlákno reagovat

Sára Dračková(drak) (anonym)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tomáše matonohu mám za oblíbeného herce,především ho mám ráda ze dvou seríálů vinaři a comeback.
Comeback je fakt super sitcom tak mě baví že se pořád na něj dokola musím koukat.
Tomáš Matonoha je prostě charakter a ty negativní věci co píšete o něm mi nevadí.
25.11.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.