Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Paprskář

OSOBNOST 19.10.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 6.6.09

    byli ste na zápasu? přináším čerstvé info. Tomáš P. vyhrál v 3. kole knockoutem. Sice byl 2x počítaný, ale nějak to rozdýchal a ve třetím kole mu vyšlo koleno. Pěkný zápas, ale spíš takový obranný z jeho strany, což mně zklamalo *16*
  • muay vs letwei

    tak jemu sa zda muay jemny "Trenér ho naučil základy muay thai, ale pro Tomáše se to zdálo moc jemné umění, tak se začal věnovat lethwei(barmský box)."
    nex kukne tu kde thajec rozbil 2letwei bojovnikov za sebou hlavne to druhe ko /po lavom highkicku/bolo brutal *5* *5*
    http://www.youtube.com/watch?v=ukqmCiedafU
    • Re: muay vs letwei

      já se do toho nechci plantat, ale barmský box je agresivnější... je tam víc úrazů a je to spíš prasárna... za to thajský box je krásné umění, ovšem není tak krvané jak barmský box... asi tak to chtěl autor životopisu naznačit
  • DSF

    v piatok bol na DSF taky chalan a poznal som ho až tu. Teraz viem na 100% že to bol on. Hovorili tam o wrestlingu. A mal tam fotka s Gabriellou Cilmi.
  • spojitost

    Jakou má spojitost tohle jméno s názvem Tom Yum Goong a Plook mun kuen ma kah? někde jsem to na netu četla už nevím kde, ale nebylo tam napsáno jakou to má spojitost *16*
    • Re: spojitost

      k filmu Tom Yum Goong se použily 3, nebo 4 jeho wrestlingové triky a taky nějak možná spolupracoval... nevím...
  • L.H

    Nekde sem slysel, ze mel neco s Luckou Hrstkovou, co je na tem pravdy? teda myslim, ze to byl on
    • Re: L.H

      O tom sem nic neslyšel, ale jelikož jsem slyšel, že Tomáš pochází z Rožnova a vyrůstal na Dolní Bečvě a dočetl jsem se, že Lucie Hrstková bydlí na Dolní Bečvě, tak je to možné. Naopak já jsem slyšel že měl něco s Kayleigh Pearson a Gabriellou Cilmi
      • Re: Re: L.H

        s Kayleigh sem je koumal na fotce a slušelo jim to, akorát je Kayleigh trošku starší *1* Naopak sem slyšel o Daniele Nízlové. Stejně tu slávu má díky Hardyboyz... všechno se odvíjelo od Aashley Massaro, Emy Dumas a dalších totěch... takže se mi to zdá dost sobecké *13*
  • Zápas

    14.11.2008 bojoval o titul české republiky - podle všech zdrojů vyhrál zápas proti "Hammer" Janíčkovi. Gratulace *14*
    • Re: Zápas

      Vyhrál za 12 minut na počítání na lopatkách. Hammer měl krev v obličeji, protože mu BBP roztrhl oko. Ale Tomáš musí mít taky drsné oko... jak dostal z té otočky. Ale zůstává neporažený v ringu, to je pravda.. 19tý zápas a 19tý vyhraný
    • Re: Zápas

      Byl jsem v Ostravě na tom zápase. Tomáš byl celý zápas v převaze a zasloužil si výhrat. Jenom čekám, kdy vyzve Tobiase Reunera, nebo Dmitryho Nabokova na fight. Chtěl bych vidět ty dva proti sobě... Tobias Reuner vyhrál v profi ringu 29 utkání z 32. *16*
      • Re: Re: Zápas

        Tak nebyl v převaze celý zápas... jednou chytl celkem drsnou pecku z otočky tak kolem 5. minuty... a vsadím se o cokoliv, že vyzve prvně toho rusa a až pak Reunera... Na Reunera bude posraný...
  • ----

    Super borec, byla jsem na jednom jeho zapasu v Plzni a uplne super. Drzim palecky *14*
  • LEGALIZACE

    KDO JE OCHOTEN POMOCI PŘI LEGALIZACI TOHOTO SPORTU V ČR, TAK NAPIŠTE NA UVEDENÝ MAIL!!!DÍKY BUDEME SE TĚŠIT NA SPOLUPRÁCI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit