Přejít na výpis diskuzí

Tomo Miličević

OSOBNOST 5.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misa789
    trochu sem se opozdila no to nevadi tak všechno nejlepší pusinko :*** ♥ ♥ ♥ *14* *14* *14* *5*
  • Všechno nejlepší Tomo hodně zdraví štěstí a lasky
  • wow 31

    Happy birthday *4* ...
  • kuritkovi

    b-day

    Takže Tomo nám dneska zas o rok zestárnilxD...Ne to je prdel...Přeju mu všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí,lásky s Vickey a hlavně at pořád tak báječně hraje na kytaru v Mars ;)...Miluju tě Tomo *14* *14* *14*
  • ???

    Ahoj, neví někdo jak se můžu stát součástí Echelon? Kde a co a jak pro to musim udělat? Byla bych vám mocinky vděčná, kdyby ste poradili. Děkuju moc...
  • bellinka

    chtelo by to...

    Achjo kdyby to tady tak vic zilo:(
  • bouvfan

    Prodám lístky na koncert!

    Ahoj, chtěla bych nabídnout 2 lístky na pražský koncert, 1 za 500Kč...Bohužel mi cesta na koncert nevyšla...kdo by měl zájem tak ať se ozve na e-mail:plevovamisa@seznam.cz
    • Re: Prodám lístky na koncert!

      lístky už nejsou
  • cloudnum9

    tomo

    Tomo je perfektný chlap. totálny blázon a takých mám rada. úplne sa hodí do kapely 30STM. *1*
  • l.enik

    opožděně vše nej

    Letos mu ani nikdo nepopřál *9* Ani já ne *9* ,tak to napravuji "všechno nejlepší Tomo"
    jo a víte co lidi?Zbožňuju 30stm,takže je vážně náhoda,že mám narozeniny ve stejný den,jak Tomo *4*
  • Narozeniny

    S menším zpožděním ale přece. *3* Takže Tomo všechno nejlepší, hodně úspěchů a šťastný život. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit