Přejít na výpis diskuzí

Torri Higginson

OSOBNOST 10.10.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší si velmi skvělá herečka :)
  • Všecičko nej nej nej.
  • dneska ma narozky..vse nej
  • katy_kiki

    x*

    WoW Vše nej k narozeninám téhle skvělé herečce x*
    Poprvé jsem ji viděla ve stargate sg1 a potom Atlantis moc se mi líbila...myslím že byla nejlepším vedením pro Atlantis(nic proti Sam a ani tomu Richardovi už nevím příjmení)
    • je super

      viděl jsem ji ve filmu ktery neni v jeji filmografii jmenuje se:

      stonehenge:apokalypsa
      *14*
  • roslin.l

    Je skvělá

    Mně osobně se role Elizabeth velmi líbila, i když spousta lidí tvrdí, že neměla moc prostoru, tak i v tom málu zazářila. Elizabeth se během 1.dílu 1.série stala mým favoritem a to mě neopustilo až do jejího smutného odchodu. Teď koukám od začátku na první sérii na moment, kdy vstoupili na Atlantis a to jsou tak promyšlené dialogy a scény a herci to zvládaji skvěle - škoda, že to nevrdeželo (ta vyváženost ) až do konce. Elizabeth zahraná Torri mi moc chybí. Byla takový anděl *4* a dávala tomu jistou rovnováhu - hlavně co se týče Mckay a Johna, oběma herecky stačila. Což tam teď trochu jde vidět.
    • Re: Je skvělá

      jj uplně sváma souhlasím je to pravda mě tam tez hodně chybí mozna tu tu čtvrtou řadu mohli trochu upravit že tam nezemřa a dát to trochu napínavější třeba že šeprd a alezabeth se do sebe zamiluji až potom co se uzdraví atd...........no je to škoda že tam uz neni byla tam super a jde to vidět i tak že Mckeyovy a shepardovi alizabeth moc chybí i tak jako že uz s něma moc nehraje hlavně mohli dát aspon ještě o nějakých pět řad navíc *3* tekža by jich bylo deset řad a v nějáké té řadě z tech šestých a sedmých by tam mohla znovu hrát jako ta elizabeth protoze tam byl díl kde si chtěli stavět ty těla z masa a krve tekze by se tam mohla tak zas oběvit a znova velit atlantidě že???????????? *4* *1*
      • Ahoj Všici. Souhlasím s Váma se všema, ale z vlastní zkušenosti vím, že navrácení Torri Higginsonové do role Elisabeth Weir není tak jednoduché, už jen proto že celá sada STARGATE, skončila na dobu neurčitou. - Bohužel...
        Smlouvy pro účinkování v seriálu, jsou vždy podepsané na tři roky, tudíž pro natáčení 3.řad seriálu. (Podobné je to i u filmu=herec většinou podepisuje smlouvu, např. s MGM Productions, na tři filmy, které mohou vzniknout,ale nemusí. U filmu jako takového je to však trochu složitější, protože k filmům, třebas jen k pokračování, se můžete vrátit i po dvaceti letech, jako to dokázal třeba režisér George Lucas u série StarWars)U seriálu je to trochu jiné, tam by se mělo natáčet postupně, s maximální dvouletou pauzou, obzvlášť,když se jedná o návaznost.(Jak byste totiž vysvětlili, že na konci 5. série jsou mladí herci, a na začátku 6. jsou, i přes přímou návaznost, všichni prošedivělí?)- Tori Higginson podepsala tříletou smlouvu rpo účinkování v hlavní roli, Dr. Elisabeth Weirové, a poté se rozhodla pro odchod ze seriálu, naštěstí ji, ale (podle toho,co vím) Brad Wright přemluvil k podepsání smlouvy na dokončení děje s její postavou, tudíž na smlouvu pro veldejší roli jen v několika dílech 4.série.(Nevím, jak by fanoušci SG, včetně mě, reagovali na jinou herečku...)
        Dalším faktorem je zasazení do děje, už to, že se v posledních dvou řadách seriálu měnilo vedení, není zrovna dvakrát záživné, i když odchod Samanty Carterové byl zapříčiněn filmem STARGATE CONTINUUM (Hvězdná Brána: Návrat), protože ten se dějově řadí na stejnou úrověň páté řady Stargate Atlantis... Vemme si konec páté série, vím, že ve 4.řadě jsou náznaky, že by se dala Torri Higginsonová v roli Dr. Elisabeth Weirové vrátit, podobně jako se vrátil Paul McGIllion do role Dr. Becketta, ale přesto, Atlantida v poslední seriálovém díle končí na Zemi, i kdyby se nějak podařilo scénáristům najít zdroj energie, pochybuji, že by se nějak podařilo šetrně odstranit "lasičku" Richarda Woolseyho...
        Ale i přesto všechno existuje naděje, protože podle zdrojů by se ve (pokud ovšem něko z MGM najde rozum a vrátí se ke SG) filmu společném pro seriály Stargate SG-1 a Stargate Atlantis měly objevit všechny hlavní postavy těchto dvou seriálů, včetně Dr. Weirové, ale vzhledem k odmítavosti MGM, si myslím, že je nejen tenhle film z prostředí stargate stále v nedohlednu, obzvlášť proto, že preferijním filmem je (už nevím přesný název) film navazující na Stargate SG-1, s hlavní rolí Richarda Deana Andersona, s postavou Generála (v této době už) Majora Jonathana "Jacka" O´neilla...
        Ale uvidíme jak to všechno dopadne...KAždopádně by bylo fajn kdyby s natáčením, ať už filmu nebo seriálu ze světa Stargate, začali co nejdříve, už se totiž nemůžu dočkat..
    • Re: Je skvělá

      jsem za jedno s tímto příspěvkem, byla skvělá.M *4*
  • zpět

    Chci ji zpět do Atlantis.
    • Re: zpět

      Přesně ale sam carter mi tam taky neva
      • Re: Re: zpět

        pravda tet tam dali nějakáho vulzyho no vubec to tak neměli udělat je to skoda jak uz sem tam psala moc bych chtěla víc řad ještě a at se tam vsechno vráti do normál a at je to napínaví
    • Re: zpět

      Jo já taky byla tam uplně nejlepší ze všech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit