Přejít na výpis diskuzí

Trevor Wright

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KRASNEJ,film,,,,
  • takže nádhera..Trevor je super a miluju líbající se kluky...jsou víc sexy jak s ženskýma....díky
    • Jsi gay?
  • Před chvilkou jsem dokoukala film shelter...něco tak úžasnýho sem dlouho neviděla.A Trevor je vážně sladkej *14*
  • Úžasnej film byl jsem dotčenej jen škoda že normálním životě to nejde. Krásný film *14* *14*
  • sandyhugl

    shelter

    no já jsem si obědnala Shelter přes internet protože když jsem si to stáhla, tak se to sekalo. Ale už mi ten film přišel a byl nádherný. Na konci to bylo krásný. A brokeback mountain je dobrej film ale já radči shelter *3*
  • marescue

    Nádherný film

    Viděl jsem před pár dny fil Surfaři a byl jsem dojatý jak malé dítě.Super doják a krásný film. *4*
  • Sufraři

    tak ten film nemá chybu, je skvělej, pravda, že zkrocená hora byla první, ale tento film je skvělej, moc se mi líbí *14*
  • genart

    *4* super film, opravdu nádherně nejsladší lovestory, ale Zkrocená hora byl lepší... *13*
    • p733

      Re: genart

      tak to je fakju prvda, čus kámo *14*
  • zbynnec

    TALENT...

    Surfaři...Výborný scenář,výborné obsazení a supr režie...Když to doplní supr hudbou,není co řešit...Zas po dlouhé době film,který můžu vidět stále dokola... *1*
  • surfari

    tevora wrighta-jsem videl poprve ve filmu surfari-a muzu rict hral to skvele- role zacha mu padla jako ulita. ale jinac cely film byl skvely.. *3* *3*
    • p733

      Re: surfari

      *14* fakt nejlepší příspěvek, díky za něj Romčo!!! *14*
    • millagros115

      Re: surfari

      přesně tak... úplně jak kdyby to bylo psaný na něj..mně teda v Surfařích víc zaujal Brad Rowe, ale oba dva palec jednoznačně nahoru *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit