Přejít na výpis diskuzí

Tuba Büyüküstün

OSOBNOST 5.7.2012 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuba je krásná žena, ale nejhezčí je Hazal kaya i herečka je lepší Hazal
    • Každému sa páči niekto iný. Ja odporúčam vidieť seriály/filmy/ Tuby aj iné ako je ASI. napr. Gonucelen/ Rozbité srdcia/ ale hlavne Kara Para Ask/ špinavé peniaze a láska/. Môj názor je taký, že už od prvého seriálu -Pod tôňou líp upútala. Hazal som prvýkrát videla hrať už v Sile. tam sa síce mihla pár sekúnd , ale bola. Vo Ferihe upútala, ale nedostala toľko ocenení, ako dostáva Tuba.
  • si.moja.najoblubeniejsa.herecka.si.velmi.pekna.nateba.nemaju.ine.herecki *3* *1*
  • *3* Merhaba Sen veli veli peknučka ve mam ta gibi çok tüp ve fandit sen *4*
  • moc heski mas hezki fotki jen tak dal tuba *14* *3*
  • SermiyanMidyat
    jsi nejlepší! *14*
  • mam ta velmi rada asi si velmi pekna a rada bi som ta pozmala na slovensko *3* g
  • ahoj tubo mam te moc rada i murat ste moje nejlepsi herci co znam ste dvojka sledovala sem film co si hesky zahrala i murat perla orientu byl to nadherni moc vam to tam sluselo a co este budete hrat moc rada bych navas koukala co asi budes hrat jaki film a murat taki ste nejlepsi herci co znam moc rada koukam na telenoveli tubo jestli muzes odepis mi na imejl zdena.palomahaluskova@seznam.cz dekuji vam a mnejte se heski at se ti dazi ve filmech ahoj zdena
  • všechno nejlepší.. k narozkám
  • Si hezka herečka.. a neni co dodat :D
  • Si moc piekn *14* a a dobra herecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit