Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejprodávanější rapový umělec všech dob

  • král gangster rapu.

  • Tohle ne největší bullshit co jsem o něm četl tolik zásadních informací je chybných a nepravdivých šílený jak tohle někdo mohl napsat měl by si se stydět
  • 2pac měl v hlavě všechno hrozně dobře srovnaný byl to jeden z rapperů, který to dělali od srdce...Když se podíváte na poslední fotku Tupaca tak můžete vidět v jeho výrazu, že věděl o tom, že zemře... jeho smrt nebyla jen tak nějaká vražda... podle mého názoru Tupac byl už smířený s tím že zemře a že ho zavraždí... Myslím si že mu řekli, že ho dřív nebo později zavraždí tak jako tak, ale nemyslím si, že by to bylo kvůli jeho hudbě to by přece mohl ukončit kariéru snad ne? jen můj názor...Vy si svůj názor udělejte sami...Díky.
  • 2pac byl nejlepší hip hoper. a do dnes nikdo na něho nemá.vždy to byl můj idol.a vždy bude :).je mi líto že zemřel:(.
    • ty mrdko oni ho zabili vis tak nerikej jako ze semu něco stalo zabiliho *3* *3*
  • nej zabijak
    střelec "
    nejvěčí
  • Kdo prišel na to, že měl 180cm? Tupac měřil 172 cm a vážil okolo 76 kg. Opravte si to.
  • Happy B-Day for god of RAP!!!
  • Tupac forever<33
  • Kvuli jeho nazorum byl nevhodny pro lidi tam nahore, tak ho nechali oddelat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit