zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Václav Bárta

10. 2. 2007 – OSOBNOSTI.cz

Václav Noid Bárta se narodil 27. října 1980, jeho otec je textař, režisér, ... a matka zpěvačka. Od 4 let se zajímal o hudbu, učil se na zobcovou flétnu, klavír, klarinet. Později na kytaru, basu, ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 starší

komentářů v diskuzi: 62

napsat komentář

brumbál (anonym)

Miluju vas vaclva emuck muck *14* *14* *14*
16.5. (11 dnů)
vlákno reagovat

milan (anonym)

Nikde jsem se nedočetl jaké má vzdělání! Ví někdo víc?
23.2.2018
vlákno reagovat

zdena (anonym)

vašku všechno nejlepší k narozeninám
27.10.2017
vlákno reagovat

Jirka (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Veliký sympaťák. Velice mu to Gábinkou a malou Terezkou sluší. Šikovný taťka. *4*
29.9.2016
vlákno reagovat

Jára Kraus (anonym)

Všechno Nejlepší Svátku ty přeje Jára Kraus Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
28.9.2016
vlákno reagovat

♡:D♥ (anonym)

Kocourek, či či mňau, ty svali *14*
15.2.2016
vlákno reagovat

Jana (anonym)

Nezná někdo z fanoušků původ používané přezdívky NOID ?
27.12.2015
vlákno reagovat

Jára Kraus (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechno Nejlepší Svátku ty přeje Jára Kraus Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
28.9.2015
vlákno reagovat

péta (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

musím říct že vašek noid bárta má nádherný hlas a lyrických baladách je nepřekonatelný.měl by se mu dát pořádný prostor at se ví že tu máme pany zpěváky to co jse umístuje v anketách je vubec hruza.prosím o vydání nádherné písně když to nečekáš ze seriálu obchodák.děkuji a přeji vaškovi hodně uspěchu zdraví a štestí v osobním životě.Petka.
12.4.2015
vlákno reagovat

Radyn (anonym)

0 souhlasí, 3 nesouhlasí

Viděl jsem záznam koncertu z Karlína a strašně mě zklamal písní od Kolera "chci zas v tobě spát" Zazpíval to neuvěřitelně "suše" Taková písnička se má prožívat.Neříkám,že by snad neměl dobrý hlas,ale tohle mu opravdu nesedlo.Nikdy jsem se oněj moc nezajímal,tak nevím co si mám myslet.Snad bych mu jen popřál hodně štěstí,ale Kollera už prosím ne :-)
14.12.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.