Přejít na výpis diskuzí

Václav Bárta

OSOBNOST 10.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju vas vaclva emuck muck *14* *14* *14*
  • Nikde jsem se nedočetl jaké má vzdělání! Ví někdo víc?
  • vašku všechno nejlepší k narozeninám
  • Veliký sympaťák. Velice mu to Gábinkou a malou Terezkou sluší. Šikovný taťka. *4*
  • Všechno Nejlepší Svátku ty přeje Jára Kraus Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Kocourek, či či mňau, ty svali *14*
  • Nezná někdo z fanoušků původ používané přezdívky NOID ?
  • Všechno Nejlepší Svátku ty přeje Jára Kraus Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • musím říct že vašek noid bárta má nádherný hlas a lyrických baladách je nepřekonatelný.měl by se mu dát pořádný prostor at se ví že tu máme pany zpěváky to co jse umístuje v anketách je vubec hruza.prosím o vydání nádherné písně když to nečekáš ze seriálu obchodák.děkuji a přeji vaškovi hodně uspěchu zdraví a štestí v osobním životě.Petka.
  • Viděl jsem záznam koncertu z Karlína a strašně mě zklamal písní od Kolera "chci zas v tobě spát" Zazpíval to neuvěřitelně "suše" Taková písnička se má prožívat.Neříkám,že by snad neměl dobrý hlas,ale tohle mu opravdu nesedlo.Nikdy jsem se oněj moc nezajímal,tak nevím co si mám myslet.Snad bych mu jen popřál hodně štěstí,ale Kollera už prosím ne :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit