Přejít na výpis diskuzí

Václav Glazar

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • esmeralda

    😂😂upřimnou soustrast´´´všem

  • hurvinkovalulu3

    😇😍

  • To je ten správnej pořádnej chlap, žádný tintítko!
  • Ahoj Václave,koukal jsi na internát Tiba kde jsem i já žila a znala Tě osobně i Tvého bratra Jindru a Láďu,na jméno sestry si nepamatuji.V 72 jsi měl pejska bedlioenteriera čedivého(nevím zda jsem to napsala dobře) a jezdil jsi s ním do Prahy na stříhání,čistil mu zoubky.
    Píšu to jen proto abys věděl že jsme se znali.Ráda na to vzpomínám pokaždé když jedu do Dvora a to je teď každý rok.Když jdu okolo domu vždy vzpomenu.
    Ráda bych se zase někdy sešla.Přeji poklidný a doufám že spokojený život.Alena
  • Pane Glazare,preji Vam hodne stesti,at mate kolem sebe hl.lidi,co Vas maji radi a vse se Vam dari.Hl.preji,at jste zdravi,vim,ze jste si dost vytrpel
    s nemocemi,snad jste uz v poradku a ukazete se nam i v televizi,rada Vas vzdy vidim,dovete rozesmat i potesit na dusi...Jste fajn chlap a mam Vas moc rada.
  • Václave, konečně někdo, o koho mám delší dobu zájem.Nedělám si legraci, nevím ale, jak na Vás získat kontakt.Pokud budete chtít, odpovězte na lu.s.ka@seznam.cz. Slibuji, že jako žena nebudu obtěžovat.
  • nika1979

    V.G. kamenak 1.2.3.

    V.G. kamenak 1.2.3.. vim že je supr bil aj v pořadu vyměna manželek,když ta jedna partnerka šla jstou do jeho kabaretu... bil to užas.ne
    zbožnuju tihle osobnosti.cz jejich ochrankině
    presidentka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Bože co ty jsi za dementa????
      • esmeralda

        ´´´´MTR😱😇

  • nika1979

    v.g.

    v.g. nejjjjjjjjj supr,,,,,,,,,,, genialni osobnost *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Úžasňák

    Měla jsem možnost poznat pana Glazara osobně.Pár hodin v jeho přítomnosti nalije člověku do žil tolik optimismu,že si pak říká:kde to ten chlap v sobě bere.Naprosto úžasný,přirozený a člověčí živel.Velmi si vážím tohoto setkání.
  • Bezva člověk

    Vynikající člověk,škoda ho,měla jsem ho moc ráda *8*
    • ahava76

      Re: Bezva člověk

      A už nemáš?.... *3*
    • nika1979

      Re: Bezva člověk

      co škoda ho však žije né.. Dano...... *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit