Přejít na výpis diskuzí

Vendula Svobodová

OSOBNOST 22.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vendy, dneska jsem shlédl Vaší 13.ctou komnatu a musím přiznat, že jsem na Vás změnil názor...
    Myslel jsem, že jste pouze "zlatokopka" kterých se kolem slavných osobností motá vždy spousta...
    A Vy jste naopak slavná osobnost především svou zásluhou...
    ...moc Vám držím palce ať Váš vztah s nynějším manželem vydrží, oba jste velicí sympaťáci...
    dlouhý a spokojený život pro všechny Vaše blízké
    s úctou
    Roman Šindelář *3*
  • Vendulko jsi skvělá žena. Pomohla jsi mi ani možná nevíš...Děkuju
  • Paní Svobodová všechno nejlepší k svátku.
  • S Karlem o 34 let starším a nyní s Pepou o 16 let mladším. Chudák Vendula. Ale showbyznys je showbyznys.
  • Myslím,že to s tím střídáním partnerů přehání-konečně každý ji stejně uteče....
  • Hlavně je potřeba,aby lidé hodně přispívali,aby paní Vendula a jí podobné nadace měly dostatek příjmů a mohly si užívat....Vůbec jim není trapné,že přispívají občas lidé s minimálními příjmy.Naopak,ona se pak ukazuje-jednou v plavkách,podruhé bez nich,hlavně že je co obdivovat,že se o ní píše.Vzkaz těm,co budou reagovat,že je to pouhá závist,není,není co závidět,jen mě to příjde hodně veliká sobeckost vůči těm,co ještě mají snahu někomu pomoci.
  • Patrně není paní Vendule nic známo o trestní minulosti nového přítele.
    • Paní jano-anonym-nechte si konečně vy a ostatní nevychovaní-těd lží a zavistí.Starejte se prosím o sebe a svou rodinu.Když umíte takhle vrážet nuž do zad,tak proč jste anonym-proč tu nemáte svou adresu a svuj telefon. Nada
  • Paní Svobodová, je mi moc líto, že zažíváte nelehké životní období, ale jak se říká, co člověka nezabije, to ho posílí a já Vás obdivuji, že všechno tak statečně zvládáte, držím pěsti, ať se Vaší nadaci daří co nejlépe, přeji Vám štěstí i v soukromém životě a věřím, že najdete muže, který Vás bude hoden. Mějte se krásně a držte se.
  • Vendula opet ukazuje,co je zac
  • Vendulko, ten Auš se k Vám nikdy nehodil. Vím, že z lásky se těžko vystupuje a někdy to nejde nikdy. Ale rozum nám pomůže. A že je tátou pro Vašeho syna - to není. To jen Vy si to neumíte připustit. Budou jiní, třeba zase ne ti praví, ale sama nebudete. Auš zklamal a nejen Vás, už i svoji první ženu. A Jakuba budou mít rádi i jiní, vždyť je synkem našeho hudebního genia. Buďte sama sebou, lásku můžete hledat celý život, anebo si žít v duchu s tou, která toho ani nebyla hodna.
    Ale jděte dál, neomlouvejte toho, kdo zradil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit