Přejít na výpis diskuzí

Věra Patt

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo to je?

    *
  • Blokace na Faceboku není dialog

    Blokace na facebooku není dialog Nay spindírou a ....Mohu vám doslova citovat váš proslov ze sauny když jste(((((( tam byla s Petrem Zveřinou jak jse ji nazvala vybral jsem jen ty méně sprostá slova. Navíc vím jak se provalilo něco na Reginu a byl za tím Petr Z.Článek z AHA redaktora EFK od zdroje co si nepřál být jmenován a jakým způsobem to bylo doručeno Petrem ven z vily jeho ......a posléze posláno bulváru k udělání rozhovoru s ..... do nejmenovaného klubu v Praze.
  • Věrka

    Věrka je super!!!!!!! *5* *15*
  • Věra je strašně fajn

    *4* Věra je strašně fajn!Možná to nikomu tak nepřipadá ale já svůj názor kvůli tomu nezměním! *8* Věra se jmenuje i moje teta,a myslím že je to hezké jméno,ale kvůli tomu jí ráda nemám,není to ten důvod.Svůj důvod raději neřeknu,kdo ví co by jste mi odepsali! *3* Věra Patt je strašně super!!!!!
  • Pozdrav

    Ahoj Verus,doufam,ze se taky semtam kouknes na internet,jestli na to ofsem mas cas.Moc Te zdravim z Mexika.Drzim palce. Radka
    • Re: Pozdrav

      Ahoj Radko,pokud chodis na tyto stranky,tak se mi prosim Te urcite ozvi,jinak se podivej na www,kingshouse.ch a tam mas na me kontakt pod kolonkou artists,ju? Ja o techto strankach vubec nevedela a dostala jsem se na ne uplnou nahodou pres me stare emaily *15* .Ja doufam,ze se mas dobre a jsi spokojena!!Moc rada Te uvidim,ale do Mexika se asi jen tak rychle nedostanu :-) To spise ty do CZ..tak dej o sobe urcite vedet!!Pa a tesim se!!!! V.
  • Věra Patt je super kost :D
  • PERFEKTNA

    VERA JE PERFEKTNA BABA! DRZIM JEJ PALCE!!!
  • Osobnost?

    Pokud ona, pak už každý.......
  • Věra

    Těším se až vypadne a uvidí sebe, jak se projevovala. 38 letá hrozná osoba. Na její dceři je vidět, že ji asi mamka moc nevychovávala a je to jen dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit