Přejít na výpis diskuzí

Věra Rafajová

OSOBNOST 8.9.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věru Rafajovou jsem poznala na základní škole . Je fakt že ze začátku jsem měla obrovský problém se dostat do jejího tempa , ale jsem za to ráda dostala jsem se na střední školu na kterou jsem si myslela že se nedostanu a s dějinama umění mi hodně pomohla . *2*
  • Chyba, pánové (a dámy). S touto učitelkou jsem vytrpěl už jeden ročník a proto chápu, co proti ní včichni mají. Sám jsem od ní měl vždy jedničky, ale...
    1) Uráží lidi, kteří podle ní nejsou dost dobří.
    2) Připravuje vás k přijímačkám tak, že neustále říká, jak ONA něco velkého dokázala.
    3) Tvrdí, jak je velká malířka, přitom jsem jí ani jednou nevyděl kreslit a kdeyž nám něco upraví na výkresech, tak nám poté strhne známku přesně za to, co sama dokreslila.
    4) Vnucuje se žákům, co mají bohaté rodiče.
    5)A má naprosto šílený styl oblékání. (nováčci ve škole často říkají, že měli pomalu šok, když na ni poprvé narazili)

    Prostě hrůza
    • Hodně se zajímá o svůj obor, a snaži se ho dobře naučit, bohužel je na žáky příliš rychlá a většina ji potom nestíhá, a taky není příliš empaticka a je celkem dost přísná, ale na druhou stranu se pro danou věc snaží udělat všechno co jde a potom ji logicky naštve, když ji někdo odporuje, nebudu jmenovat, třeba martička a maruška btw. Chtěla mi dát dvojku z chování protože Denisa je tlustá
  • Nechápu vás lidi jak tu můžete psát takový s*ačky...Paní učitelka je skvělá,připraví vás na přijímačky,dokope vás k tomu abyste si uvědomili že nejde jenom snít a myslet si že jste dobří že na to prostě máte,ale že toho musíte ještě tolik vypilovat a doladit drobnosti aby se váš sen stal skutečností atd. Nyní jsem studentkou třetího ročníku na Žižkárně a to jen díky paní učitelce která mě opravdu exceletně připravila na přijímačky a já jsem jí za to moc vděčná.Ano,v některých věcech s vámi musím souhlasit je přísná a na žáky dost náročná ale odměnou vám bude přijetí na výtvarnou školu *2* *2* *2*
  • nejlepší učitelka!
  • můžu hrdě říct, že i mě učila a je to ten typ učitele, který tě někam dokope, chápu, že když je člověk ještě v osm ve škole a to na základce, tak jí nemůže přijít na jméno, ale to je věc kterou si už příští týden nepamatuješ...ale co si budeš pamatovat je to co tě naučí, díky pevným základům, který nám dala jsem se mohla dostat na kterou střední sem chtěla a potom i na vejšku, všechno ve výtvarnym oboru...takže vy, kteří tady píšete jen nadávky, se zamyslete jak jste ubohý...
  • Ja osobne si nemyslim že pani učitelka šetři sebechvalou, často řika že nekoho nechvali a a cela tři potichu dodava že jen sebe :) Nebo nejlepši když je mama ve škole a ona za ni jde že se hezky oblikam, mne vždicky naštve! :D Ale učit podle mne umi, chemii už nema jen vytvarku a když to nekdo schvalne kazi je to čiste jeho blbost, ale jinak to je skviela učitelka, a to ji mam ted. Nevim co bylo před deseti lety, upřimne mne to ani moc nezajima, ale ted je super. Jen jsme nekdy ve škole o par hodin dyl každej den v tydnu ale pro budoucnost se musi neco obetovat, tak to vidim ja.
  • xxx

    Šárcoolinka Šošina Šťastňoučká Áááá... letíí do školy... zase pozdě =DD... ale to je jí FU, páč si akorátt wyzwedne od třídí posudek a frčíí ho dát na střední.. zase pozdě.. ale to je jí FUK páč je s ředitelema domluwená =DD... jj... kdo umí, ten umí =)).. xD xD xDPřed 10 hodinami · Zobrazit reakce (1)Skrýt reakce (1)
  • ...

    Myslím, že vy všichni, co tu píšete tyhle sračky, jste sami nic ve svém životě nedokázali, ubohý ... Předpokládám, že je to vaše učitelka a vy, protože jste nejspíš úplně vypatlaný, u ní máte pěkně blbý známky a to vás štve ...
    • Re: ...

      Je vidět, že tebe zase nikdy neučila. Mě učila před cca 10 lety a do dneška si vzpomínám na její cholerické výstupy, na špatné známky za něco, co nám vůbec nevysvětlovala a mimo jiné i na to, jak mě - za úplnou hovadinu - nechala po škole a nedovolila mi zavolat si domu.
      Je mi upřímně jedno, čeho všeho dosáhla a kolik má vysokoškolských diplomů, ale učit nikdy neuměla a měla toho nechat už dávno!
  • Kačena blbá

    takovou káču sem neviděl... ani mluvit pořádně neumí, učit neumí a ty vysokoškolský diplomy si musela napsat sama, protože pochybuju jakej debil by jí je dal *16*
  • je to piča

    to je ta největší dilina co ani neumí malovat a vypadá jak skřet ble *9* *9*
    • Re: je to piča

      Jsem nevedela ze je na osobnoste.cz *8*
      • Re: Re: je to piča

        máš pravdu je to krava blba co si pripada *7* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit