Přejít na výpis diskuzí

Věra Wajsarová

OSOBNOST 30.10.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já děkuji Věře Wajsarové za mnohé. CD Země Delfínie mi změnilo život.
    Od té doby píšu básně...
    Chtěl bych jí nějaké poslat, ale kam???
    j.f.julián
  • Mila Verusko, vsetko naj. k narodeninam a dakujem za krasne pesnicky...
  • A já se přidávám k nim.....ekb
  • Stárnoucí, snílek, to jsem já. Jako kdybys mě znala.
  • delfínie,,, co dodat? Paráda
  • Z České ráje nám přišla dobrá zpráva nové CD Věry Wajsarové se bude natáčet živě,s celou kapelou takže některé písničky budou ve velkém obsazení. Už známe termín a místo, bude to 27. května ( je to neděle ) v Malostranské besedě v Praze, odpoledne bude generálka a večer koncert a oboje se bude o točit..Tak upozorňujeme všechny zájemce předem.Samozřejmě Fan club Petra Nováka celou akci podpoří a to nejen svou účastí..Organizování tohoto projektu vyžaduje nejen dobrou organizační práci, ale též finanční prostředky proto prosíme případné sponzory aby napsali o další informace na adresu : st.kolka@atlas.cz
    Předem děkujeme Fan club Petra Nováka
    c2z
  • Alba Věrky mi vždycky vylepší de,jak Delfínie tak i Měsíc sebevrahů.A co další album-vím že se něco chystalo,ale nevím v jaké je to fázi.Trošku jsme se s Věrkou oddálily a tak nemám úplně aktuální informace.Ví o tom někdo víc? *14* *4*
  • album jsem vviděla v jednom antikvariátu na netu
  • já chci taky CD Delfínie, prosím *3*
    • Od neděle je k zakoupení v digitální formě za 99 Kč na Supraphonline. Paráda...
  • Delfínie

    Zdravím, souhlasím s tím, že Delfínie je bomba. přes dvacet jsem si ji bedlivě opatrovala na LP, ale zafungovalo heslo" Chcešli se něčeho zbavit, půjč to"! *9* A já jsem bez alba. Nemá někdo prosíííííííím. *14* díky jitka
    • Re: Delfínie

      Dobrý den. Podařilo se mi sehnat Delfínii a převést ji na CD.Pokud o ni máte ještě zájem,zkuste mě kontaktovat.J.
      • Re: Re: Delfínie

        ¨o převedenou verzi Delfinia na CD mám
        zájem,budte tak laskava a dejte mi vědět jakým způsobem ji od Vás získat,děkuji Vlasta
      • Re: Re: Delfínie

        prosim vas velmi pekne ste ochotny zaslat cd aj na slovensko?
      • Re: Re: Delfínie

        Ahoj...ak Delfínii ešte máš na CD mám veľký záujem...pre jednu priateľku...ať to stojí co to stojí...alebo hociako prosííím
        • Re: Re: Re: Delfínie

          http://rapidshare.com/files/4757785 2/Zemdel.rar
          • http://www.uloz.to/browse/?q=zeme-delfinie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit