Přejít na výpis diskuzí

Veronika Machová

OSOBNOST 21.3.2010 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no no..... Asi.... Je hezká ale Válková je taky hezká. Mě příjde že kdybych byla já porotce tak bych asi žádnou nezvolila. Podle mě není žádná nejhezčí.
  • Inteligent co píše že si školu dodělala až když byla slavná, tak to se vážně směju. Studuji to samé co Veronika, byla jednou z nejlepších umělkyň co na naší škole kdy studovala. Naše škola na ni byla a je hrdá. Nejprve studovala, pak až šla do Miss. Veronika je inteligentní a krásná, zlatokopka jen s těží. Soudíte jen podle bulváru.
  • no mě připadá, že je to úplně obyčejná, tuctová holka, kterých potkáte na ulici stovky.. tyhle tzv. ,,modelky'', musím se vážně smát :)
  • Katy.Zdobinska
    Cs jak se máš ségra
  • machova

    Moc mně překvapuje pan Roman Červinka takovejch holek je unás plno a nejsou to zlatokopky jako ona.Jen se podívejte na internet to je jenom modelka a hokejista nebo fotbalista já tomu říkam perlorotky.Nic neumí jenom se kroutit na molu a když je slavná tak si potom udělá školu.
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Ona to mněla vyhrát je podle mně hezčí ale ta Válková(nebo jak se jmenuje) je tky hezkáá=) *4*
  • zuhajda07

    verča

    Hej oan měla vyhrát místo sl.Válkové,neříkám že by Válková nebyla pěkná ale tahle je lepší :)
  • girl

    sympatická slečna a docela i hezká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit