Přejít na výpis diskuzí

Veronika Paroulková

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ble

  • Pani Veroniky,si velmi vazim,je krasna zena a vyborna moderatorka.
  • azok
    Škoda,že nebyl nahrazen pořad milenium,Paní Veronika je výborná moderátorka,sympatická.
  • Nejvíc se mi líbí v té růžové blůzce, je krásně přirozená a moc jí to sluší.
    Nejmíň v těch zlatých šatech s odbarvenou helmou na hlavě.
  • barák jí zůstal
  • to, že chybí na obrazovce je velká ztráta a fakt se rozvedla? *10*
  • Veronika je jednička! Je velice milá a příjemná, těžko se někde najde lepší žena. Jen je škoda, že je prý vdaná. VB
    • Nic z toho není pravda
  • Verču mám rád, ale ty fotky mne hrozně zklamaly. Hlavně ta s žluto-oranžovými večerními šaty. Ta vykukující černá bagančata s rozvázanými tkaničkami - hrůza! To je, jako kdybych si dal na net fotku v obleku od BOSSe a k tomu si vzal kostkované bačkůrky.....
    • Teď jsem koukla na ty zmiňované šaty a souhlasím, že ta kombinace je hrozná.
  • už je vdaná
    • No nevím, jestli je ještě vdaná, z titulků v televizi už zmizelo příjmení manžela a na Facebooku prý napsala - nespojujte mě s ním. Dost fofr na to, že se vdávala asi tak před rokem....
  • moc atraktivní

    Veronika Paroulková je velmi krásná, atraktivní mladá žena. Přitažlivá je v takových případech u dívek i jejich inteligence a všeobecný přehled, taková je i Veronika. Fandím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit