Přejít na výpis diskuzí

Veronika Spurná

OSOBNOST 26.12.2011 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hazza

    Verčo   zpíváš    moc    nadhernè   než   já     dneska   jsem   to   skoušela    zpívát   dneska   mne  nebìlo   docela   dost   dobře   tak   jsem   radši   byla   jsem   celá   teplá   jsem  si   myslela   že  mam   horečku       furt   mne    teplo   tak   radši   dneska   ležela  posteli      pro   jistotu      ma   oblìbená   pisnička       je    jak   jsi   zpivala   od   Jessie   j   flashnight     ta   je   docela   hezká    I  tvoje   pisnička       letný   tòný   furt   si   pouštim   furt   dokolá      udělejtě   eliškou   nějakou   sketch  nebo   challenge          🙉🙈🙊   💕💕💕💕💕💓💓💓

    • Hazza

      😇😇😇    Těď   ji   mam   zrovna   zap nut out     na   mobilu   od   Jessie j   flashnight          chce   se          brečet   😢😢😢😢😢                     jsem   asi    zamilovaná     😍😍😍            ach   jobs    I, St  me   love    you   😢😢😢😢🙊🙈🙉💋💋💋💝💝💝😢😢

  • Máš super videa si skvělá
  • Veroniko, natacis supr sketche a nemohla bys prosim te natacet i nejaky make-up tutorialy? Tva faninka Lenka❤
  • a si super
  • *15* *6* *8* *16* Veroniko, chci se vás jen zeptat, z jakého důvodu prodáváte svoje podpisy a vyfocení s vámi. nerozumím tomu, opravdu nerozumím. Přijdete si tak slavná, přijde vám,, že váš podpis je tak cenný, ať přemýšlím jak přemýšlím nerozumím. Přijde mi to nehorázné a s pokorou to nemá jistě nic společného. Jen kdybyste pátrala v paměti, tak vyfocení s vámi za deset, podpis za padesát. Na Letní herecké škole. Mohla byste mi prosím říct důvod a možná i pocit, když si od malých i větších holek a kluků berete peníze. Snažíme se to pochopit a nejde mi to! Díky za odpověď. Eliška *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6*
  • *16* *12* *5* *14* *14* *14* je výborná super youtuberka
    • veronika je ta najjjjjjjjjj youtuberka
  • Veru ty fakt příděš 13.5 do postoloprt to je super proto že s kámoškama máme pro tebe překvapení. *14* *14* *14* *3* *3*
  • Jsi sakt dobra :* :*
  • Veru vše nejlepší k narozkám jsi moje nejoblíbenější youtuberka
  • J *12* Je moc mladá bydlet s přítelem *10* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit