Přejít na výpis diskuzí

Véronique Genest

OSOBNOST 10.2.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z nejhezčích hereckých celebrit světa.
  • Nejlepší dílo televizní tvorby, které jsem kdy viděl. Oslava života, nabitý pozitivní energií, lidskostí, láskou, kolegialitou na pracovišti, Jsem rád, že jsem měl to štěstí prožít přes 20 let života s tímto seriálem, který se u mě zapsal zlatým písmem z celé TV tvorby. Když už pro nic jiného, tak už jenom kvůli tomu seriálu bych si pořídil televizi. Vůbec se mi líbí francouzské filmy a seriály, jako např. Navarro, apod. Klidně můžu říct, že mezi moje koníčky patří francouzské filmy a seriály. Je v nic duch, který v naší TV tvorbě nenajdu.
    • Můžu jen souhlasit, viděla jsem všechny díly a i doposud se dívám na opakování a je mi líto,že už nenatočili další novější díly.Je to úžasná herečka i jako žena v civilu.
    • Co říkáš na film " DOBRÝ ROČNÍK ".Taky nemá chybu.
  • Ahoj jmenuji se Eliška a od svých 6 let se dívám na komisařku Julie Lescautovou a neumím si představit že ten seriál skončil že nebudou natáčet další díly neumím si to představit
  • vynikající seriál, vynikající hlavní představitelka *4* *5* *6* *16*
  • Rád se dívám na kriminálky Véronigue Genest, kde hraje hlavní rolu Julie Lescautovou a je zde velice šikovná nejen jako komisařka, ale také zde dobře zahrála příjemnou a ohleduplnou šéfku v kolektivu na pracovišti, ale též dobře vynikla v domácnosti. Kde byla oporou svých obou dcer. Je veliká škoda, že tento seriál už skončil. Já osobně ji dávám velikou poklonu za jejímu výkonu v tomto televizním seriálu, který byl v České republice na TV PRIMA. Velice děkuji, že jsem mohl tento seriál vidět a proto ji za ten dobrý požitek velice děkuji. *16*
  • Miluji seriál komisařka Julie Lescautová a neumím si přectavit , až všechny díly skončí , budu mě to moc líto .
  • Divame se z manželem na serial co hrajete komisarku a je to super.Divaci z ceske republiky *5* *4*
  • nika1991
    Veronique......julie lescotova *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pittnerova98
    když ze školy tak spěchám abych to stihla je to nejlepší seriál co jsem viděla *1* *1* *1* *1* *1*
    • Devilxxx
      *1* *1* *1* *1* *1* Tak to jsme dvě, tedy když nejsou jako teď prázdniny..! *1*
  • můj názor:)

    Já seriál taky pořád sleduju, kdykoli mám alespoň minimum času. Nemůžu se ale v poslední době ubránit dojmu, že byly starší díly lepší.... *9* Ale Véronique je fakt skvělá. Bez ní by to nešlo a vždy se na ní těším *3* .
    • Re: můj názor:)

      Myslím si to také!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit