Přejít na výpis diskuzí

Vierka Berkyová

OSOBNOST 9.11.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si krasavice jen tak dal *14* *1*
  • selena.

    ja ju poznam !!

    Ja ju poznam ! ja som bola jej susedka !! tiez byvam v Lucenci !!
    • Re: ja ju poznam !!

      podla mna ju nepoznas ona je hvezda aj na podiu ale aj na oblohe ona medzi ludmi vynika ona je naj na svete JA JU CHCEM *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • poraďte

    nemůžu najít ani jednu její písnicku vydala vůbec nějakou?? jinak spíva krásne *9*
  • meredith12

    narodeniny

    vsetko naj vierka a vela stastia *4* *4* *4* *4*
    • Re: narodeniny

      mas nejakou jeji pisnicku?
      • Re: Re: narodeniny

        Ona nema CD žiadne lebo si dala otca ako manažera a nedodržali zmluvu tak ako 3slovenska superstar nema ziadne CD ale sa mi zda že ma jednu pesničku s KmetoBandom ale neviem isto... A už ziadne pesničky mat ani nebude lebo s celou rodinou emigrovali do Australie *1*
        • vis vubec co znamena emigrovat
  • je super

    Je super, v uvolnete se prosim byla nejlepsi host. Kdy vydas desku Vierko?
    *4* *3* *4* *3*
  • liluska

    hvezda

    *3* verko jsi fakt dobra v dnesni dobe je tezky se proslavit ale ty na to mas jsi super ,mas nadhernej hlas myslim si že ti spoustu lidi zavidi preju ti aby jsi zustala takova aka si s pozdravem liluska *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3*
  • Bezprostrední a talentovaná

    Výborna zpevacka,kouzelne bezprostrední. Ceka ji spousta prace a taky uspech. "Pracuj na sobe Vierko,držím Ti palce.) "
  • uvolněte se prosím

    koukal jsem na vysílání uvolněte se prosím a zdálo se mi že byla pod vlivem *7*
    • Re: uvolněte se prosím

      Určitě ne,taky sem to viděl,byla super :D
    • Re: uvolněte se prosím

      Vierko mas opravdu velky talent, na tebe se jen tak zadna zpevacka necape!!!Kdyz te poloucham tak az po me jde mraz,jakej ty mas nadhernej hlas!!!TY jsi proste nejlepsi!!!a to i z Cesky superstar tak i ze slovensky, fakt jsi talentovana divka *3*
  • Vierka je super

    Vierka je nejlepší
  • Věrka Berkyová

    Máš opravdu talent,nádherně zpíváš,potřebuješ mít kolem sebe kvalitní lidi,od kterých se můžeš hodně naučit. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit