Přejít na výpis diskuzí

Vilo Rozboril

OSOBNOST 25.3.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Rozboril🤮🤮🤮🤮

  • Luky1987

    Rozborila fakt nemusím a neznášam

  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • hurvinkovamorticie9

    váženy ´´´´´´´´´´každý lúbý někoho jiného´´´´´´ Luky1987 ma rad troch osobnosti

  • Dobrý večer pane Vilo. Včera jsem se dívala na vás pořad V sedmom nebi. Děláte úžasnou věc. Pomáhate lidem. Pomozte i tomu chlapci Laďovi.Je mu 17let. Včera byl v Superstar.Zpíval písničku Pošta. Ten hoch potřebuje vaši pomoc .Žije v bídě.Má nemocnou matku. Už jsem ho viděla i v soutěži Československo hledá talent. Pomozte mu Prosím. Nemá otce.Nemají nic v byte. Pomozte jim.Udělejte Dobrý skutek. Ten hoch si to zaslouží. DĚKUJI. JINDŘIŠKA ONDRÁČKOVÁ PARDUBICE ČR.
  • Luky1987
    Nemám ho rád Rozborila je to môj názor
  • Vilo ty si jeden mega človek rád pomáhaš ľuďom to na tebe veľmi obdivujem. Ty si jeden slušný a muldry človek. S teba by si mali druhý brať príklad
  • Luky 1987 je magor co jen kritizuje.Máž vůbec někoho rád ty magor?
  • Nejlepší moderátor co znám,mi by jsme si z něho měli vzít příklad. Jenže český národ je tak blbý že nikoho nenapadne udělat takový pořad. Vilo děkuji ti za to.
  • Dobrý den pane Rozboril. Často sleduji vaše pořady,obdivuji kolik máte v sobě energie a kolika lidem jste dokázal změnit život. Žiji na vesnici nedaleko Zlína,vaši pomoc nepotřebuji.Bylo by moc krásné, kdyby takových lidí bylo víc. Moc vám fandím. Přeji Vám a celé vaší rodině krásné vánoční svátky a také gratuluji k vnoučeti,také mám 3 je to pokračování naších rodů. Ať se vám v budoucnu podaří pomoci ještě hodně potřebným lidem. Jana Brázdová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit