Přejít na výpis diskuzí

Vít Olmer

OSOBNOST 7.10.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V mladí byl velký krasavec
  • Vážený pane, přestože můj vztah k tzv. "umělcům", dnes "celebrity VIP" je řekl bych níže než na "bodu mrazu", pokládajíc je z valné většiny za největší politické prostituty,tzv. "novináři" - místo druhé, musím velice kladně reagovat na Vaše dnešní, tj. 13.7. 2012 vystoupení v pořadu Profil. Naprosto a beze zbytku s Vámi jak v otázce Bartoškova KV-chlastacího festivalu za peníze novodobých otroků, zvaných "odborníky", "daňový polatník", s Vaším názorem na p. Bartošku, SOUHLASÍM, stejně jako s veškerým Vaším dalším hodnocením stavu zdejší totálně jak mravně tak materiálně rozvrácené a rozkradené západoruské gubernie a jejich SLIZU - "politiků"!!! Tolik pouze ve zkratce!!!
    P.S. K Vaším dnešním narozeninám upřímně přeji hodně zdraví a pevné nervy ve zdejším HNOJI!!! JK
  • přání

    Vážený pane Olmer
    Posílá Vám přání k Vaším narozeninám
    a přeji všechno nejlepší hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Zapomenutý skvost

    Nevím proč, se v dílech ani jednou neobjevilo Strašidlo cantervillské. Měl by to tam někdo přidat, protože je to úžasný film.
  • Víťa

    Škoda,že veřejnost zapomíná,ale přátelé a jeho fandové ne,doufám že po dlouhé nemoci a transplantaci je vše v pořádku.Jeho spolužák z gimplu J.Nerudy *3*
    • Re: Víťa

      Ahoj , kulturní veřejnost určitě nezapomene umění Víta Olmera . Teď jsem se zájmem sledovala ČT2 , kde byl představen v pravidelném pořadu režiserských velikánů a vypadal znamenitě ! Pokračuji sledováním večerního filmu pana režiséra s velkým "R" a stejná kritéria píši Evě Olmerové ! Její hlas v nahrávkách pečlivě uchovávám na LP deskách i CD nosiči . S politováním jsem zjistila před malováním bytu před pár týdny , že mi chybí z 2CD "BLUES SAMOTÁŘKY" 1 kus . Pohybuji se na vozíku , takže obtížně objíždím podejny , kde není bezbariérový vstup . Zemřel mi manželn , který Evu Též miloval a dokud jsem mohla chodit ještě o berlích , tak jsme navštěvovali vystoupení Evy v "REDUTĚ" . Pokud by někdo věděl , kde sehnad 2CD výše uvedené - může mi dát informaci na kontakt : bilajarmila@seznam.cz . Děkuji a panu režisérovi přeji hodnbě zdraví . Jarmila Bílá - Praha 4
      • Re: Re: Víťa

        Vítku, mám tě ráda, stavte se.Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit