zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Vladimír Hron

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Vladimír Hron začal chodit do základní školy až v sedmi letech v roce 1973. V letech 1982 - 1986 zde vystudoval gymnázium. Již v roce 1981 krátce působil v humoristické dvojici Hron x Jaroš. V období ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 35

napsat komentář

plas (anonym)

Rasistické urážení korejského popu a urážení fanoušků Justina Biebera. Fakt vtipné.
6.12.2017
vlákno reagovat

Alla Dobkowská (anonym)

Nevím zda je to shoda jmen,proto se Vás chci zeptat jestli shodou okolností nebyl Váš otec v Chomutově zaměstnán na policii.Vím,že už dávno nežije.Protože jsem ho znala byla jsem tam zaměstnaná.Děkuji za odpověďDobkowská Alla
7.11.2016
vlákno reagovat

kirushka97 osobnosti.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vše nejlepší *3* *14*
25.6.2014
vlákno reagovat

Daniela (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ďakujem za umelecký zážitok.Naozaj pekný darček od p.primátora Antona Danka pre nás učiteľov k príležitosti nášho dňa.P.Hron ste skvelý!
27.3.2014
vlákno reagovat

JUDr.Karel Vlk (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Výborný zpěvák a skvělý moderátor.Nic jiného se nedá napsat
11.7.2013
vlákno reagovat

bossi1977 osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

ahoj všichni přátelé Vládi ... mám dotaz..mám zájem aby u nás Vláda vystoupil a scháním nakej kontakt na manazera""menazerku skym se domluvit a zjistit cenu atd.. poradí nekdo nebo napíše přímo číslo na koho se obrátit dekuji za info . Honza
17.3.2013
vlákno reagovat

Dana Sadílková (anonym)

Všechno nejlepší k narozeninám !!!!Hodně štěstí,zdraví!!!!
25.6.2012
vlákno reagovat

Milada (anonym)

Pane Vlado!

Posilam gratulaci ke svatbe, at Vam to vydrzi. Pamatuji si z detstvi i Vaseho otce a babicku. Chodila jsem pro obedy do Mestskych salu v Trnovanech, odtud ji znam. Jste na oba velmi podobny, preji Vam stesti a uspech v tom, v cem jste bezkonkurencni, v zabave pro lidi.
31.12.2011
vlákno reagovat

kverulant jeden (anonym)

a hlavne ma krasnou novou manzelku, zavidim.
30.12.2011
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Noc plná šlágrů

Dne 25.6.2011 se dívejte na pořad ČT 1 Noc plná šlágrů v 20.00. Vláďa se vrací na televizní obrazovku v zábavně-soutěžním formátu.
15.6.2011
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.