Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Hron

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rasistické urážení korejského popu a urážení fanoušků Justina Biebera. Fakt vtipné.
  • Nevím zda je to shoda jmen,proto se Vás chci zeptat jestli shodou okolností nebyl Váš otec v Chomutově zaměstnán na policii.Vím,že už dávno nežije.Protože jsem ho znala byla jsem tam zaměstnaná.Děkuji za odpověďDobkowská Alla
  • kirushka97
    Vše nejlepší *3* *14*
  • Ďakujem za umelecký zážitok.Naozaj pekný darček od p.primátora Antona Danka pre nás učiteľov k príležitosti nášho dňa.P.Hron ste skvelý!
  • Výborný zpěvák a skvělý moderátor.Nic jiného se nedá napsat
  • ahoj všichni přátelé Vládi ... mám dotaz..mám zájem aby u nás Vláda vystoupil a scháním nakej kontakt na manazera""menazerku skym se domluvit a zjistit cenu atd.. poradí nekdo nebo napíše přímo číslo na koho se obrátit dekuji za info . Honza
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!Hodně štěstí,zdraví!!!!
  • Pane Vlado!

    Posilam gratulaci ke svatbe, at Vam to vydrzi. Pamatuji si z detstvi i Vaseho otce a babicku. Chodila jsem pro obedy do Mestskych salu v Trnovanech, odtud ji znam. Jste na oba velmi podobny, preji Vam stesti a uspech v tom, v cem jste bezkonkurencni, v zabave pro lidi.
  • a hlavne ma krasnou novou manzelku, zavidim.
  • Noc plná šlágrů

    Dne 25.6.2011 se dívejte na pořad ČT 1 Noc plná šlágrů v 20.00. Vláďa se vrací na televizní obrazovku v zábavně-soutěžním formátu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit