1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!! Nové hokejové pravidlo !!!
    Jak lze zatraktivnit hokej od samého začátku hry? Jak vyselektovat elitní střelce trestných střílení? Jak zařídit, aby jedno mužstvo v prodloužení po remíze odvolalo brankáře? Jak vybrat brankáře pro nájezdy trestných střílení? Je to jednoduché, dnes po nerozhodném stavu se nastavuje čas a obvykle zápas končí trestným střílením. Většinou je to nuda až do těch nájezdů. Ale představte si, že zápas začne trestnými stříleními (velmi atraktivní pro diváky). Zápas samozřejmě pak začíná 0:0, ale pokud skončí remízou, tak mužstvo, které prohrálo v úvodu na nájezdy bojuje jako o život v závěru nastaveného času a odvolává brankáře. Je to boj až do konce nastavení, kdy zápas definitivně končí.
    Co to přinese? Mnohem větší atraktivitu,Vyselektují se elitní hráči na nájezdy, Ukáže se více umění brankářů.Hodně diváku od samotného začátku
    Pro reprezentaci by výsledky byly velmi užitečné.Pokud nájezdy budou na začátku každého zápasu a v případě remízy i po prodloužení, vyhrává mužstvo, které vyhrálo nájezdy na začátku. Hokej se tím rozhodně zatraktivní. Napětí a hodně diváku od samého začátku. Projeví se skuteční střelci vzhledem k hodně příležitostem nájezdů. Ukáže se více umění brankářů. Pro reprezentaci by výsledky byly velmi užitečné.
    Nasazení hráčů by gradovalo koncem prodloužení. Mohlo by se zavést pomocné bodování na vítězné nájezdy pro hráče i brankáře a mohli bychom tak získat náskok před zahraničními mužstvy Asi by to chtělo vyzkoušet v nějaké nižší soutěži, nebo ověřit bez vlivu na výsledek zápasu A mohlo by se to jmenovat České pravidlo! (nebo Ostravské)j.barta@centrum.cz