Přejít na výpis diskuzí

Vladimír T. Gottwald

OSOBNOST 8.4.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hamlet 8.3.2009

    Včerejší Hamlet byl skvostný,pan Gottwald jako vždy předvedl,že je ,,pan,, herec! *4*
  • kafkovina

    Jak hlasovat v anketě Týtý:

    Jak hlasovat v anketě Týtý:
    Na číslo 9001508 pošlete SMS ve tvaru:
    TT 4 Vladimir T. Gottwald

    Cena SMS je 8 Kč, počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30

    Ahojky všem! *14*
  • Hamlet a Otelo

    Pan Gottwald teď nově hraje ve dvou inscenacích. V Příbrami v komedii Otelo ze Susaku, kterou můžeme vidět taky v Žižkovském divadle v Praze, a taky v Dejvickém divadle jako Polonius v Hamletovi.
    • kafkovina

      Re: Hamlet a Otelo

      Byla jsem na Hamletovi, je výborný! Ale Koba jsem nestihla, tam půjdu příště.
    • edeltruda

      Re: Hamlet a Otelo

      Příští představení Hamleta 31. ledna, 1. února, 4. února. 31. ledna už je vyprodáno a na únor nejvyšší čas!!
  • V Praze

    Vzkaz pro pražské fanoušky: VTG teď hraje v Praze skvělé monodrama Koba. Každý měsíc se to hraje v Rock cafe a příští představení je 15. prosince.
    • Re: V Praze

      Potřebuji vědět co je to KOBA, všude to slyším ale nevím co to je. Pomůžeš mi, prosím. Díky. *7*
      • Re: Re: V Praze

        Koba - J.V. Stalin...
        více tady: http://zivotopisyonline.cz/josif-vi ssarionovic-stalin-21121878-531953- koba/
    • Re: V Praze

      OPRAVA!
      Příští Koba v Praze je přesunutý na 5. ledna!!!
  • Hvězda mého srdce

    hej fanynky a fanoušci...hlasujte...
    # http://www.ceskatelevize.cz/program /hvezdamehosrdce/hlasovani *3* *5*
    • Re: Hvězda mého srdce

      Tak to já poslala hlas panu Hrušínskému. Je to hodně špatně? *3* *9*
    • Re: Hvězda mého srdce

      Za mě poslala hlas Pavla, z jednoho počítače se dá hlasovat jen jednou a my se tu o něj pereme.
    • Re: Hvězda mého srdce

      Jdu na to, jinak zapomenu. *4*
  • KOBA

    tak jsem v pátek byla na Kobu....opravdu silný zážitek...jedne má dojm,že to všechno Vladimír prožil sám...ale je to hromada pocitů,které možná zažíval v malém každý z nás...ale opravdu jen v malém...ale něco podobného nejspíš zažívali i odpůrci komunismu v 50. létech...ale není to o politice...ale o oddanosti,strachu a rezignaci...
    • Re: KOBA

      My se na to pořád nedostali, dědek je nemocnej a polehává. A taky mám strach, že je to smutný.
      • Re: Re: KOBA

        no tak přiznat si určitou slabost,je někdy smutné..ale silné..chce to vidět.Mám dojem,že teď v pátek je to naposledy v Šumperku...pak jsou prázdniny a kdo ví,co bude potom..
        • Re: Re: Re: KOBA

          Tak už to nestihnu. Ale ještě horší je, že ze Šumperka odchází tolik herců a mezi nimi právě pan Gottwald. Ten ředitel divadla se snad zbláznil, když se zbavuje herce, na kterého mu lidi chodili do divadla. Tak jako on ty role nikdo nezahraje. Držím všem hercům, ale hlavně panu Gottwaldovi palce, aby našel dobré divadlo, ale bojím se, aby to nebylo daleko. Patří mezi moje nejoblíbenější herce.
  • Ostře sledované vlaky

    a na Ostře sledované vlaky už někdo byl? já se chystám v sobotu...doufám,že to bude taky tak dobré,jak Hotel Modrá hvězda... *3*
    • Re: Ostře sledované vlaky

      Byli jsme v sobotu. Je to jiné, ale zase výborné! Exceluje pan Komínek, Vladimír se objevuje ve dvou rolích, každou hraje jinak, ale obě jsou osvěžením. Je to smutné, ale moc hezké!
  • Krásný nový rok

    Ani nevím proč, nějak letos blbě bilancuju či co.......... patříš k těm krásnějším vzpomínkám a ejhle....... zázrak internetu!! Nemyslela jsem si, že se o Tobě ještě někdy dozvím. A teď tu brouzdám po NETu a zírám a je mi, věř mi, moc hezky když vidím, že se Ti daří. A fotky...... zestárnul jsi... raději se ani neptej, jak vypadám já........ A Tvoje vtipy... vždyť tyhle mi několikrát přišly mailem - a já vůl už ani nepoznala Tvůj rukopis. Takhle dopadla ta, která Ti poprvé vydala Tvůj kreslený vtip. Vladimíre, jestli se k tomuto příspěvku dostaneš, posílám Ti ..... Ty přece víš co... doufám a věřím, že nejsi sám a že se máš nádherně a to Ti také do nového roku přeji. Tvá velmi občasná milenka z minulého století..........
    • Re: Krásný nový rok

      a proč proboha vůbec bilancuješ..a navíc koncem roku...copak umíráš? Vzpomínky jsou krásná věc.Hlavně když je na co vzpomínat.To říkal kdysi jeden můj známý..ať je na co v tom domově důchodců vzpomínat...teda pokud nás nepřeválcuje skleróza...
      Přeji všem členů i nečlenům pohodový nový rok a mnoho nových zážitků..ale novým letopočtem nic nekončí a nic nezačíná! Začínáme narozením a končíme smrtí..a mezi tím je sbírání zážitků a skutečností,aby z nás byli vstřísnější a chápavější lidé.Lidé? Ne ...člověk..lidé je masa..ale člověk,to je každý sám za sebe a Vladimír je hrozně ochotný a hodný člověk s velkým srdcem.
      • Re: Re: Krásný nový rok

        To je správné! Dávám jedničku!
  • Šmajdovinky

    a jeho pohádky Šmajdovinky jste někdo četli? Jsou pohodové stejně jako on..Mám pocit,jako kdybyˇten hastrmánek byl on sám... *14*
    • Re: Šmajdovinky

      Máme. Teď už dvoje, protože máme dvoje vnoučata. Ale když se nikdo nedívá tak si v nich čte i dědek.
      • Re: Re: Šmajdovinky

        Tak to já jsem horko těžko sháněla a sehnala čtvery.Pro moje vnoučta od dvou dcer a pak pro kamarádku,taky pro její vnozčata.Bohužel mi ani jedny nezůstaly doma.Budu si muset sehnat...A tamty mám dokonce podepsané autorem.A mě nezůstalo nnic..Tedy žádná podepsaná knížka.Jinak moc...
  • Modrá hvězda

    Tak jsme sehnali lístky na tuhle sobotu a napíšeme! Byly jenom na přístavky, divadlo je zase úplně vyprodané.
    • Re: Modrá hvězda

      Tak jsme to viděli a dáváme 1*!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit